مشخصات آگهی دهنده

مقایسه پارتیشن ام دی اف با پارتیشن آلومینیوم هشت پر
9124398678
توافقی
1397-01-30
1397-02-29
829 بار
11324136
تهران : شهرک غرب - خیابان سپهر - پلاک 4

مقایسه پارتیشن ام دی اف با پارتیشن آلومینیوم هشت پر
لوازم تزئينات

مقایسه پارتیشن ام دی اف با پارتیشن آلومینیوم هشت پر

پارتیشن های دوجداره ام دی اف این قابلیت را دارد که تا سقف و یا به صورت نیمه اجرا شوند در صورتیکه در پارتیشن های آلومینیوم هشت پر اجرا شدن به صورت نیمه ، به دلیل قطر کم و عدم استحکام لازم در برابر ضربه از مقاومت لازم برخوردار نبوده و خارج از استاندارد می باشد.
پارتیشن دوجداره ام دی اف متشکل از دو لایه شیشه و دو لایه ام دی اف به قطر16میلیمتر و پرده کرکره به همراه ولوم می باشد که یکی از مزایای این محصول عایق بودن 60 الی70 درصدی در برابر صدا بوده که این امر باعث استقبال زیاد مدیران جهت استفاده در اتاق جلسات،امور مالی و کارشناسی گردیده است.
یکی دیگر از مزایای پارتیشن دوجداره ام دی اف استحکام بالای آن به دلیل قطر زیاد،وزن سنگین تر و نصبی مقاوم تر است که در مقایسه با پارتیشن آلومینیومی که نصب آن به صورت پیچ ومهره بوده و با تکان های شدید و باز و بسته شدن درب ها دچار لقی می گردد و نیاز مداوم به رگلاژ دارد،گزینه بهتری به حساب می آیند
مجموعه پارتیشن سازان با اتکال به خداوند متعال از سال 1379 فعالیت خود را در قالب تولید و اجرای پارتیشن تک و دوجداره و همچنین معماری داخلی فضاهای متعدد اداری و مسکونی در تمامی نقاط کشور آغاز کرد . این مجموعه توانسته است در طول این سالها با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و دانش فنی روز دنیا در زمینه طراحی و اجرای انواع فضاهای اداری ، مسکونی و هتل ها تجارب درخشانی را کسب نماید . سرعت بالا ، دقت کافی و تجربه فراوان این مجموعه موجب گردیده است تا در طول بیش از یک دهه نقش بسیار مهمی در تجهیز فضاهای اداری ایفا نماید . شرح خدمات انجام گرفته توسط این مجموعه به شرح ذیل می باشد.
http://partitionsaz.ir/

کلمات کلیدی :
پارتیشن

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید