مشخصات آگهی دهنده

آنتن مرکزی هتل
021-44274134
توافقی
1397-01-23
1397-02-22
1036 بار
11307947
تهران اتوبان همت غرب خیابان شهید کبیری

آنتن مرکزی هتل
لوازم نصب آنتن

آنتن مرکزی هتل

آنتن مرکزی در حالت کلی به سیستمی مجتمع متشکل از تجهیزات دریافت ، تقویت ، تقسیم و انتقال سیگنالهای تلویزیونی گفته میشود که برای تامین سیگنالهای مطلوب تلویزیونی آپارتمانها و مجتمع های مسکونی ، راه اندازی می گردد .
در ساختمان هایی که تعداد زیادی گیرنده تلویزیونی وجود دارد در مجتمع هایی با تعداد واحد بالا (مانند هتل ها و برج های مسکونی) در صورتی که بخواهیم برای هر گیرنده یک آنتن مجزا نصب نماییم مشکلاتی مانند موارد ذکر شده در زیر بروز خواهند کرد:
محدودیت فضایی پشت بام برای نصب تعداد زیادی آنتن
اثر انعکاسی و القا یی آنتن ها بر یکدیگر
هزینه بالای نصب آنتن برای تک تک گیرنده ها و سیم کشی آنتن تا گیرنده
از بین رفتن زیبایی ظاهر ساختمان و به وجود آمدن جنگلی از آنتن ها
حجم بالای سیم کشی آنتن ها تا گیرنده
رفت وآمدهای متعدد افراد
با توجه به موارد ذکر شده راه کار پیشنهادی این است که از یک آنتن برای تمام گیرنده ها استفاده گردد و چون سیگنال در یافت شده توسط این آنتن برای تمام گیرنده ها کافی نخواهد بود لذا از تجهیزاتی برای افزایش مقدار سیگنال و توزیع آن بین گیرنده ها استفاده می کنیم.عملی کردن این راه کار با استفاده از تجهیزات سیستم ها ی آنتن مرکزی (MATV) (MASTER ANTENNA TV) انجام می پذیرد. از این سیستم ها به عنوان (CATV) (COMMUNITY ANTENNA TV) نیز نامبرده می شود. یک سیستمMATV مجموعه ای از تجهیزات اولیه سیگنال تلویزیونی و تجهیزات پردازش و تقویت سیگنال و توزیع آن از طریق کابل های کواکسیال بین گیرنده های تلویزیونی است و هدف از برقراری آن مهیا کردن سطح سیگنال مناسب را برای هر گیرنده جهت دریافت تصویری با کیفیت قابل قبول می باشد. از دیگرامکانات آنتن مرکزی قابلیت نصــب دور بین مدار بسته جهت پارکینگ ویا درب ورودی روی این سیستم است که می توان این دوربین را مستقیمأبه آنتن مرکزی نصب وبرای کلیه واحدها نمایش داد .
مزایای سیستم های آنتن مرکزی
جلوگیری از نصب آنتن های متعدد بر روی پشت بام یا بالکن طبقات
تامین سیگنال با قدرت متناسب با واحد های هر یک از طبقات ساختمان و جلوگیری از ایجاد نویز
مقرون بصرفه بودن
تعمیر و نگهداری آسان
تامین تصاویر شبکه های مختلف با کیفیت یکسان
امکان ایجاد شبکه مختص تلویزیونی برای ساختمان


تلفن های تماس :
44437194
44274134
44274084

وب سایت :
www.greentelecom.ir
کلمات کلیدی :
مدار آنتن تلویزیون قیمت آنتن تلویزیون سیستم آنتن مرکزی مستر تقویت تلویزیون سیستم تلویزیون مرکزی هتل سیمکشی نصب آنتن مرکزی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید