مشخصات آگهی دهنده

ماسک موی داخل حمام شترمرغ نوبلز فرانسه Nobles
09101008810
18500
1397-01-22
1397-02-21
3435 بار
11303754
http://100sabad.ir

ماسک موی داخل حمام شترمرغ نوبلز فرانسه Nobles
لوازم بهداشتی و آرایشی

ماسک موی داخل حمام شترمرغ نوبلز فرانسه Nobles

پرپشت کننده مو
درمان کننده‌ی موخوره
تغذیه کننده‌ی کامل ریشه‌ی موها
جلوگیری از ریزش و خرد شدن موها
ترمیم و تقویت کننده موهای رنگ شده
صاف و لخـــت کننده ی موهای مجعد و فر
جهت آسان تر شانه کردن موهای پر، فر و وز
ترمیم و تقویت کننده موهای خشک و آسیب دیده
محافظت از مو در برابر اشعه های مضر نور خورشید
درخشان و براق و شاداب کننده‌ی مو به صورت طبیعی
طریقه ی مصرف:
بعد از استحمام، موها را با حوله کمی خشک نمایید، سپس مقداری از ماسک را به مو زده و با دست ماساژ دهید تا ساقه و ریشه‌ی موها تماماً از ماسک پوشیده شود. سه الی شش دقیقه صبر کنید و سپس آب کشی کرده موها را خشک کنید. برای افرادی که موهای وز دارند و یا موهایشان در هم رفته و شانه کردن برایشان بسیار سخت هست، این ماسک مو فوق العاده عالی باعث باز شدن و براق شدن موها می‌شود. برای افرادی که موهای لخـــتی دارند نیز عالی هست چون خیلی موها را براق و زیبا می‌کند.
فرق این محصول با نرم کننده‌ها و حالت دهنده‌ها در این است که نرم کننده‌ها و حالت دهنده‌ها را نمی‌توانید به ریشه و پوست سر بزنید چون باعث ریزش مو می‌شوند اما این را می‌توانید به جای نرم کننده‌ها استفاده کنید و به ریشه‌ی مو نیز بزنید.
به شما این اطمینان را می‌دهم که با یک بار استفاده، مشتری دائمی این ماسک مو خواهید شد. جهت ثبت سفارش و پرداخت درب منزل به سایت www.100sabad.ir مراجعه نمایید.

کلمات کلیدی :
ماسک مو شترمرغ ماسک مو شترمرغ فرانسوی لخت کننده مو تقویت کننده مو محصولات شترمرغ فروشگاه آنلاین 100سبد ماسک مو شتر مرغ ماسک مو شترمرغ فرانسوی ماسک مو شترمرغ نوبلز ماسک مو عالی نرم کننده مو

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید