مشخصات آگهی دهنده

دستبند مغناطيسي آرامش بخش و ضد استرس,
09190171379
توافقی
1397-01-31
1397-02-30
3303 بار
11273682
tehran

دستبند مغناطيسي آرامش بخش و ضد استرس,
لوازم لوازم گوناگون

دستبند مغناطيسي آرامش بخش و ضد استرس,

با مجوز رسمي از وزارت بازرگاني وصنايع
599433/ 42 1 /9/90

به نام خداي ايران


.
بگزارين با چند سوال ساده ولي تامل برانگيز اين گزارش را آغاز كنيم:توجه كرده ايد وقتي در دامان جنگل و طبيعت ميرويد: خواب عميق و راحتر ، لذت بيشتري براي خوردن غذا ، احساس بيشترشادابي و.. خواهيد داشت؟؟

چرا سوخت وسوز بدنتان به درستي انجام نميشود و دچار اندام نا موزون، اضافه وزن ودر نهايت چاقي شدايد؟.

علت اينكه بعد از تماشاي تلويزيون ، كار با كامپيوتر، صحبت با گوشي همراه، ماندن در ترافيك و... دچار سردرد، خستگي و بي حوصله ميشويد چيست؟؟


علت اين امراض چيست???شركت ما سلامتي وشادابي را به شما هديه ميدهد با
دستبند مغناطيسي

محصولات شركت آمگا گلوبال با بيش از بيست سه سال سابقه ثبت شده درشهر دلاور آمريكاست وداراي مجوز ثبت از كشورهاي مختلف دنيا از جمله آمريكا, بريتانيا, استرليا, آفريقا, هند ,هنگ گنگ, مالزي, دبي و ...
صادر كننده به 150 كشور جهان و دوازده دفتر رسمي در كشورهاي فوق با شعار سلامتي, ثروت ,شادكامي آماده ارائه بهترين خدمات به شمامشتريان عزيز ميباشد
يكي از محصولات اين شركت كه در ايران هم اكنون موجود است دستبند مغناطيسي است كه توسط شركت ما در ايران توزيع ميگردد

اين دستبندها داراي مشخصات زير هستند:

جنس اين محصولات ازتيتانيوم سي پي ازنوع گريد 2 است. اين نوع گريد به علت فشرده شدن مولكول ها ، اكسيژن كمتري در بين مولكول هاي قرار گرفته از اين رو هيج فعل و انفعالات شميايي در آن صورت نميگيرد و ميزان آلرژي و حساسيت اين دستبند به 0% رسيده است.

از اين نوع گريد براي تهيه پنس ها و تيغ هاي جراحي در اتاق عمل و دندان پزشكي ها استفاده ميكنند.(چون بيماران از تمامي اقشار جامعه هستند از اين نوع تيتانيوم استفاده ميشودكه روي بدن هيچ بيماري تاثير منفي نگذارد) جنس فلزي كه در هنگام تصادفات شديد به جاي استخوان در بدن شخص استفاده ميكنند نيز از اين نوع تيتانيوم است كه اصطلاحا مردم به آن پلاتنيوم ميگويند و همان طور كه مطلع هستيد بعد از گذشت چندين سال استفاده اين فلز در بدن هيچ مضراتي را ايجاد نميكند.
اگر از تيتانيوم هاي معمول ,كه در جواهر فروشي ساعت فروشي و... ارايه ميشود استفاده كرده باشيد به اين نكته واقف هستيد كه بعد از چند هفته رنگ تيتانيوم كم رنگ شده شروع به سياه شدن ميكند، و در بعضي افراد سوزش، قرمزي خارش، دون دون شدن و.... در محل بستن محصول تيتانيومي مشاهده ميشود اما همانطور كه در مطالب فوق ذكر كرده ايم اين محصولات بااين نوع گريد به هيج عنوان مضرراتي را براي هيچ موجود زنده اي در بر ندارد.


از سوي ديگر اين نوع گريد تيتانيوم داراي استحكام بالايي و وزن بسياركمي است كه به همين علت در صنعت هواپيما وهلكوپتر سازي استفاده ميشود.پس بديهي است كه تماس اين دستبند با آب و عرق انسان باعث سياهي و رفتن رنگ آن نمي شود و در اثر ضربه با اجسام داراي خش و خط خوردگي و آسيب نميشود.

از لحاظ قيمت نيز اين نوع از تيتانيوم و از نقره گرانتر است

مغناطيس درماني

توضيح جامعي در مورد مغناطيس:

بزرگترين ميدان مغناطيسي دنياي ما زمين است كه ميدان آن تا 100000كيلومتري زمين موثر است.تغير و تحولات اين ميدان مغناطيسي بر روي تمامي حيات اين كره تاثيرات زيادي دارد.

200 سال قبل از ميلاد مسيح يك فيزيكدان يوناني در مي يابد استفاده از آهن ربا در كاهش دردهاي موضعي تاثير مثبتي دارد حكيم ابو علي سينا نيز از آهن ربا در درمان بيماري ها استفاده مي نموده سنگ درماني ميتواند به نوعي پيشينه اين درمان باشد 70 .سال پيش از ميلاد ملكه رم باستان كلِئوپاترا براي حفظ زيبايي خويش روي پيشاني يك تكه آهن ربا نصب مي كرده و راز دوام زيبايي خود را در آن مي دانسته است.

در آلمان از اين نيرو در صنايع مختلف از جمله كشاورزي و باغ داري استفاده مي شود به اين صورت كه ميوه ها و سبزي هايي تهيه ميشود با نام (بايو) كه توسط آبهاي مغناطيسي آبياري شده و تحت تاثير اين نيرو رشد ميكنند كه اين محصولات به علت مغذي تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولي آن است.همينطور استفاده از مغناطيس در كشاورزي باعث 50 تا 100 درصد رشد بيشتر ميوه ها و سبزي ها شده است.

جالب اينكه در زمانهاي قديم كساني كه دچار غش مي شدند دور آنها خط فلزي مي كشيدند .

در همين عصر خودمان نيز بارها ديده و يا شنيده ايم كه كساني كه دچار هيجانات عصبي و شوك مي شدند طلا را به داخل آب مي انداختند و بعد آب را به خورد طرف مي دادند.

بهر حال طب مغناطيس بعنوان يك متد مكمل ( نه درمان ) و بدون زيان استفاده مي شود

و جالب است بدانيد كه طبق آمار 140 ميليون نفر تا به امروز از مغناطيس درماني استفاده كرده اند كه 80 درصد آنها جواب مثبت موثري در بهبود بيماريشان گرفته اند .

با استفاده از يك سري درمان هاي مغناطيسي و همراه داشتن يك سري از اين وسايل ميتوانيم از بسياري از اين اختلالات جلوگيري كنيم.امروزه به درمان هاي مغناطيسي درمان هزاره سوم گفته مي شود كه به علت اثرات منفي داروهاي شيميايي و گراني بر خي از آنها جايگزين آن مي شود.علت ديگر استفاده از آن ارزان بودن مغناطيس است زيرا انرژي آهن ربا بر خلاف ساير انرژي ها مصرف نمي شود بلكه به منبع خود به صورت چرخشي باز مي گردد وعمر آهن ربا بين 10 تا 30 سال مي باشد.

به طور كل مغناطيس در جايي اثر ميگذارد كه آب وجود داشته باشد به همين علت بهترين تاثير آن بر خون مي باشد

يكي از آزمايشات انجام شده بر روي ماهي هاي كوچك قرمز(ماهي هاي عيد)بوده ،همينطور كه همه ما تجربه كرديم اگر آب ظرف رو هر 2_3 روز يك بار تعويض نكنيم ماهي هاي داخل ظرف بيمار مي شوند و ميميرند ولي همين ماهي ها را در آب مغناطيسي شده قرار دادند و آب آن را تعويض نكردند و جالب اين كه انها حداقل 6 تا 8 ماه زنده ماندند.

ويديو كليپهايي از آزمايشات در لحظه:

اين محصول هم مانند ديگر محصولات آمگا تست ها و آزمايشهاي فيزكي در لحظه اي دارد كه ايمان و اطمينان از تاثير محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما مي دهد ؛ بديهي است در صورت استفاده طولاني مدت بمراتب اثرات بهبودي را در انواع بيماري ها و امراضتان , به وضوح حس خواهيد كرد.

براي مشاهده ي هر ويديو روي آن كليك وتا بارگزاري كامل يك دقيقه صبر كنيد.تست دستبند مغناطيسي بر روي بدن انسان شماره دوم

http://www.aparat.com/v/42b58d52344b20312a876e0bfbe95abb17209تست دستبند مغناطيسي بر روي بدن انسان شماره يك

http://www.aparat.com/v/fa11d41aa48261b2e49b1ee625cf4d0317188تست دستبند مغناطيسي بر روي بدن انسان شماره هفتم

http://www.aparat.com/v/a431593a04b99572ab390b80e596b75e17189تست دستبند مغناطيسي بر روي بدن انسان شماره ششم

http://www.aparat.com/v/678253ed578767d7d2548e964e79949617168ديگر تستهاي محصولات مغناطيس درماني و نانو تكنولوژي

http://www.aparat.com/Amegaمغناطيس در درمان بيماريها و مشكلات جسماني زير بسيار موثر است:

كاهش كلسترول /كاهش عفونت در بدن /تنظيم فشار خون /بهبود سريعتر شكستگي استخوان ها /حركت ودفع شدن سنگ كليه /تاثير و كاهش دردهاي مختلف عضلاني و مفاصل و ماهيچه اي/جلوگيري از كاهش توانايي بدن /ديابت /استرس و عصبانيت /دلشوره بي دليل و اضطراب /از بين بردن خستگي چشم و جلوگيري از روند تضعيف چشم /ميگرن وسردرد هاي عصبي /دردهاي سينوسي /كاهش روند التهاب و دردهاي روماتيسمي /سرفه هاي شديد وآسم /بي خوابي وپر خوابي مفرط /چاقي و لاغري مفرط /مشكلات گوارشي ويبوست /نقرسطبق آخرين تحقيق دانشمندان و محققين بيش از 67% عوامل و بيماريها به خاطر تاثيرات منفي پرتوهاي وسايل مغناطيسي مزاحم(استرس)بر روي بدن مي باشد

طراحي فوق العاده زيبايي كه در اين دستبنها به كارفته باعث شده كه افرادي نيز فقط از جنبه زيبايي اقدام به خريد اين محصولات كنند .گفتني است اين دستبندهاي اين شركت حدود 350 نوع مدل ميباشد كه به صورت ميانگين 50 مدل آنها در ايران به صورت متغيير موجود هستندبدن ما از جنس خاك و آب است پس هر چه از طبيعت به آن برسد باعث شادي وآرامش بدن ميشود. در پشت اين دستبندها سنگ هايي قرار گرفته كه از د

کلمات کلیدی :
دستبند مغناطيسي آرامش بخش و ضد استرس

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید