مشخصات آگهی دهنده

فيلتر تصفيه آب خانگي
http://forosh.biz/Detail.aspx?q=elect1791&s=26697
10500 تومان
1397-01-31
1397-02-30
9704 بار
11271037
-

فيلتر تصفيه آب خانگي
لوازم لوازم گوناگون

فيلتر تصفيه آب خانگي

فيلتر تصفيه آب خانگي

نوشيدن آب سالم و گوارا حق شماست

آلودگي ها را بدون جدا كردن مواد معدني از آب حذف مي كند !

محصول برگزيده مجله بهداشت و سلامت آمريكا

به عنوان محصول سلامت سال

در كمتر از چند دقيقه نصب و آماده استفاده مي گردد

پديده سال 2011...!!قيمت : 10500 توماننوشيدن آب زياد در روز هيچ تاثير مخربي بر بدن نگذاشته و براي رشد و كارايي بالاي سلول‌هاي بدن نيز لازم است. براساس تحقيقات انجام شده، مشخص شد كه نوشيدن آب در سلامتي افراد نقش مهمي ايفا مي‌كند. نوشيدن آب زياد در روز هيچ تاثير مخربي بر بدن نگذاشته و براي رشد و كارايي بالاي سلول‌هاي بدن نيز لازم است.

نوشيدن 8 ليوان آب در روز بايد به صورت يك عادت درآيد. به گفته محققان آب بهتر از هر نوشيدني ديگر مانند قهوه و يا چاي است. راز نوشيدن آب در ماده‌اي با نام flavonoid نهفته است. اين ماده نوعي اكسيدان پولي فنول است كه از تخريب سلول‌هاي بدن جلوگيري مي‌كند. اين ماده از فرسوده و نابود شدن سلول‌هاي ماهيچه‌اي قلب و بروز و تشكيل تومورها ممانعت به عمل مي‌آورد. در تحقيقات آمده است كه آب را نبايد جوشاند مگر آن كه به آب مصرفي خود اطمينان نداشته باشيم. چراكه جوشاندن آب تصفيه شده از ميزان اكسيژن آن كاسته و مواد غني شده را از آن دور مي‌كند.قيمت : 10500 توماناين محصول تنها محصولي است كه در دنيا توانايي حذف مواد مضر را بدون تاثير در مواد معدني دارد. اين دستگاه در كمتر از چند دقيقه نصب و آماده استفاده مي گردد.

آب تهران كه از سدهاي كرج، لار و لتيان تامين مي گردد داراي كيفيت بالائي بوده و از اين نظر معروفيت جهاني دارد. در سالهاي اخير بعلت كافي نبودن آب اين سدها، براي تامين آب مورد نياز تهران چاههاي عميق در سطح و حومه شهر حفر گرديده و آب آن به شبكه شهري اضافه گرديده است. آب اين چاهها سختي آب تهران را بالا برده است و در صورتيكه قبل از ورود به شبكه تصفيه و گندزدايي نگردد مي تواند از طريق نشت پساب منشاء آلودگي هاي انگلي و ميكروبي و فلزات سنگين شود.قيمت : 10500 توماناز طرف ديگر بالا بودن مقدار كلر تزريقي در تصفيه خانه ها براي مقابله با اين آلودگي ها موجب ايجاد آلودگي شيميايي آب مي گردد كه علاوه بر طعم و بوي نامطبوع، كلر موجب ايجاد تركيبات بيماري زاي تري هالومتانها مي شود. آب هاي شهري را بايستي قبل از استفاده از وجود ميكرب ها و انگل ها و همچنين كلر و تركيبات آن و در صورت موجود بودن، از فلزات سنگين پاك نمود.قيمت : 10500 تومانويژگيهاي دستگاه تصفيه آب خانگي:
· استفاده از مواد مرغوب و غير بازيافتي در ساخت
· وزن و حجم كم دستگاه
· آنتي باكتريال بودن واقعي
· عدم نياز به آب بندي ( قبل و بعد از نصب دستگاه )
· حذف اكثر آلودگي هاي ميكروبي آب

کلمات کلیدی :
دستگاه تصفيه آب تصفيه آب خانگي دستگاه تصفيه آب خانگي دستگاههاي تصفيه آب تصفيه آب شهري تصفيه خانه آب اصول تصفيه آب تصفيه آب

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید