مشخصات آگهی دهنده

مهدی عامری
09151232289 - 05136572256
توافقی
1403-04-25
1401-12-28
93 بار
11361819
مشهد قاسم آباد - بلوار ادیب نیشابوری (تقاطع ادیب اندیشه ) نبش ادیب 51 پلاک 507 – آموزشگاه عامری

با گذراندن این دوره طراح حرفه ای سایت شوید - مشهد
آموزش فنی و حرفه ای

با گذراندن این دوره طراح حرفه ای سایت شوید - مشهد

آموزش طراحی سایت با برنامه ورد پرس (WordPress)

برگزاری دوره طراحی سایت با برنامه ورد پرس (WordPress) مطابق با استاندارد و
با ارائه گواهینامه رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برتی خانم ها و آقایان

با شرکت در دوره آموزش طراحی وب آموزشگاه «عامری» (مشهد - قاسم آباد) شما می آموزید که به راحتی یک وبسایت برای خودتان طراحی کنید و با آن بتوانید به دنیای تجارت الکترونیک قدم بگذارید. آموختن طراحی سایت با وردپرس می تواند به روش های مختلفی برای شما درآمدزایی داشته باشد و باعث می شود که شما بتوانید در بخش های مختلفی شروع به کار کنید. برای دیگران سایت های متفاوت و فروشگاه اینترنتی بسازید و کسب درآمد کنید.

از جمله می توانید برای خودتان سایت بسازید و محصول،هنر یا خدمتی را بفروشید. همچنین می توانید برای دیگران وبسایت و فروشگاه مجازی طراحی کنید و از آنها بابت طراحی سایت و پشتیبانی پول دریافت کنید، وقتی طراحی سایت یاد بگیرید استخدام شما در شرکت های مختلفی راحت تر شکل می گیرد و حتی می توانید در آموزشگاه های مختلف این علم را به اشتراک بگذارید ضمن اینکه می شود روی سئو سایت و تولید محتوا نیز کار کرده و درآمد کسب کنید. در ضمن از هنرجویان دوره طراحی سایت یک سال پشتیبانی می شود. بدین صورت که در صورت قبول کار طراحی سایت توسط هنرجو و در صورت داشتن نیاز به کمک، ایشان مورد حمایت و پشتیبانی قرار میگیرند.


آدرس : مشهد قاسم آباد - بلوار ادیب نیشابوری (تقاطع ادیب اندیشه ) نبش ادیب 51 پلاک 507 – آموزشگاه عامری

شماره تماس : 09151232289 – 05136572256

آینده و شغل مناسب در آموزشگاه « عامری»

کلمات کلیدی :
وردپرس آموزش وردپرس آموزشگاه در قاسم آباد آموزشگاه عامری طراحی سایت آموزش طراحی سایت طراحی سایت با وردپرس آموزش طراحی سایت با وردپرس wordpress – آموزش طراحی وب طراحی وب آموزش در مشهد طراحی وب در مشهد آموزش وردپرس آموزش وردپرس در مشهد آموزشگاه در قاسم آباد آموزشگاه عامری طراحی سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای در مشهد طراحی سایت با وردپرس آموزش طراحی سایت با وردپرس wordpress – آموزش طراحی وب طراحی وب در قاسم آباد آموزش در مشهد طراحی وب مشهد

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید