مشخصات آگهی دهنده

میثم قربانی
09124072289
توافقی
1403-03-21
1403-04-10
768 بار
11357291

دوره فرز cnc و تراش CNC - آموزش cnc با مدرک فنی
آموزش فنی و حرفه ای

دوره فرز cnc و تراش CNC - آموزش cnc با مدرک فنی

HIGH CAM GROUP نامی آشنا در صعنت سی ان سی ایران

دوره آموزش cnc به صورت تخصصی
برگزاری کلاس آموزش cnc با هزینه مناسب
دوره فرز cnc را به صورت حرفه ای بگذرانید . . .

اگر قصد مهاجرت دارید و به دنبال کسب یک مهارت فوق العاده هستید متن زیر را مطالعه کنید .
یکی از پر درآمد ترین رشته ها و تخصص ها های موجود در مجامع غربی تخصص کار با ماشین آلات CNC می باشد . گروه مهندس HIGH CAM GROUP با مدیریت مهندس میثم قربانی با سابقه ای درخشان و بلند مدت در زمینه آموزش و ارائه خدمات تخصصی CNC ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا دوره آموزش cnc بسیار خاص و تضمین شده بصورت خصوصی ، با به روز ترین تجهیزات موجود در در دنیا را آموزش ببینید .
برگزاری دوره فرز cnc و تراش CNC ( اپراتوری دستگاه و نرم افزار ماشینکاری ) جهت دوستانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند . سرفصل های دوره طوری طراحی شده که اگر هیچ زمینه ای هم در این رشته نداشته باشید بعد از پایان دوره متخصص می شوید .

این دوره ترکیبی متشکل از آموزش تخصصی جدیدترین نسخه نرم افزار ماشین کاری پاورمیل و سالیدکم ( دو نرم افزار مشهور در حوزه CNC در دنیا ) و آموزش عملی در محیط کارگاه و پای دستگاه CNC می باشد .

در این کلاس آموزش cnc ده ها فایل تخصصی در زمینه های ابزارشناسی ، برنامه نویسی دستی CNC ، نقشه کشی و رسم فنی ، تلرانس های هندسی و هر آنچه که نیاز یک CNC کار میباشد در قالب یک پکیج به هنرجو ارائه می گردد . به جهت بالا رفتن راندمان دوره ، کلاس بصورت خصوصی یک یا دو نفره برگزار می گردد .
به همراه ارائه گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای جهت ترجمه مدرک
علاقمندانی هم که فرصت شرکت در دوره بصورت حضوری را ندارند پیشنهاد ویژه ای برایتان داریم .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .
مهندس میثم قربانی

کلمات کلیدی :
آموزش پاورمیل آموزشCNC آموزشPOWERMILL آموزشاپراتوریCNC آموزش پاورمیل4محور آموزش پاورمیل 5محور آموزشNX آموزشCATIA میثم قربانی آموزشنرم افزار پاورمیل آموزش پیشرفته نرم افزار پاورمیل آموزش پست نویسی پاورمیل پکیج آموزش پاورمیل آموزش سالیدکم پست پروسسور پست نویسی پاورمیل پست پروسسور پاورمیل پست پروسسور 4محور آموزش پست نویسی پاورمیل پست پروسسور سالیدکم پست 5محور پاورمیل دانلود پست پروسسور پاورمیل دانلود پست پاورمیل دانلود پست پروسسور مسترکم پست پروسسور مسترکم پست پروسسور NX آموزش ان ایکس

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید