مشخصات آگهی دهنده

مهدی مهدوی
02177212454
توافقی
1401-07-18
1401-08-14
212 بار
11356286
میدان رسالت خیابان فرجام پلاک 948

آموزشگاه تدریس خصوصی صائب
آموزش تدریس خصوصی

آموزشگاه تدریس خصوصی صائب

آموزشگاه تدریس خصوصی صائب،اساتید مجرب خود را با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی به منزل شما که هر جای تهران و کرج باشد، اعزام خواهد کرد.
دانش آموزان پس از دو سال تحصیل به صورت غیر حضوری، در مقطع جدید، اشکالات درسی متعددی دارند که نیاز دارند با کمک اساتید و دبیران سطح خود را از سایر دانش آموزان بالاتر ببرند . اساتید این آموزشگاه با نکته سنجی و دقت استخدام شده‌اند و عملکرد هر استاد تحت نظارت تیم پشتیبان این مجموعه است. اساتید در اینجا بر اساس میزان تحصیلات، سابقه تدریس و میزان رضایت دانش‌آموز رتبه بندی شده‌اند. مجموعه آموزشی صائب، مشاور تحصیلی برای انتخاب رشته و دانشگاه نیز دارد. خدمات جدیدی که ما در نظر گرفته‌ایم رفع اشکال به صورت آنلاین می‌باشد. در این حالت دانش‌آموز نکات مورد نظر خود را که در آن موارد اشکال دارد از قبل یادداشت کرده و در زمان کلاس رفع اشکال، استاد با حوصله این موارد را برای آن توضیح میدهد.
تدریس زبان‌های خارجه نیز جزء دروس قابل تدریس توسط اساتید ما می‌باشد. تدریس تخصصی زبان انگلیسی برای گرفتن مدارک IELTS و TOEFL و دیگر زبان‌های خارجی که برای مهاجرت به آن نیاز دارید را می توانید با اساتید ما بیاموزید.

کلمات کلیدی :
آموزشگاه تدریس خصوصی معلم خصوصی کنکور

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید