مشخصات آگهی دهنده

دوره آنلاین آموزشگاه زبان دانیال
03536239658
توافقی
1401-08-18
1401-09-18
437 بار
11351123
یزد-خیابان کاشانی-خیابان حافظ-کوچه مسجد قریشی.پلاک 48

دوره آنلاین آموزشگاه زبان دانیال
آموزش زبان

دوره آنلاین آموزشگاه زبان دانیال

نحوه برگزاری و کیفیت آموزش در دوره های آنلاین مکالمه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان زبان دانیال همانند کلاس های حضوری بصورت زنده (Live) و کاملا تعاملی (Interactive) است. بطوریکه مدرس با ارسال صوت و تصویر خود، می تواند محیط کلاس را شبیه سازی کرده و با زبان آموزان ارتباط مستقیم و زنده برقرار کند.
همچنین با استفاده از فایل های الکترونیکی کتاب، پخش فایل های صوتی و ویدئویی کتاب، مطالب آموزشی مورد نظر را به زبان آموزان ارائه دهد. در کنار تمامی این موارد مدرس می تواند از طریق پورتال آموزشی دانیال به آدرس portal.dli.ir مطالب اضافی مورد نظر را برای زبان آموزان به اشتراک بگذارد.
محتوای آموزش آنلاین زبان کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دانیال بر مبنای به روزترین سیلابسهای دنیا می باشد که مهارتهای چهارگانه زبانی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن) و در کنار آن واژگان و دستور زبان به شیوه ای کارآمد، جذاب و علمی آموزش داده می شود.
پس از قبولی در آزمونهای شفاهی و کتبی دوره های مکالمه آنلاین دانیال، کارنامه تحصیلی برای هر زبان آموز صادر خواهد شد.
در هر کجای این کره خاکی هستید کافیست با اتصال به سایت www.dli.ir و شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دانیال نهایت بهره را از آموزش از راه دور زبان انگلیسی خود ببرید.

کلمات کلیدی :
آموزش آنلاین زبان آموزش آنلاین زبان کودکان آموزش آنلاین زبان نوجوانان آموزش آنلاین زبان بزرگسالان آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی مکالمه آنلاین آموزش مکالمه تافل آنلاین آیلتس آنلاین بهترین آموزشگاه زبان بهترین آموزشگاه زبان یزد آموزش مکالمه در یزد آموزش مکالمه آنلاین آموزش آنلاین زبان در یزد

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید