مشخصات آگهی دهنده

کتابچه راه اندازی تهیه غذا/کترینگ/رستوران(آشپزخانه صن?
09199070379
توافقی
1400-02-28
1400-03-27
777 بار
11342237
میدان 7 تیر-مفتح شمالی

کتابچه راه اندازی تهیه غذا/کترینگ/رستوران(آشپزخانه صنعتی)
آموزش آشپزی

کتابچه راه اندازی تهیه غذا/کترینگ/رستوران(آشپزخانه صنعتی)

این مجموعه اطلاعاتی هم برای دوستانی که به دلایلی نمی توانند در دوره آموزشی اصول و مقدمات راه اندازی شرکت نمایند مناسب است (البته قطعا شرکت در دوره بسیار موثر تر خواهد بود)
براي آشنايي با فرآيندهاي پيش نياز راه اندازي يک آشپزخانه صنعتي (براي کترينگ، رستوران، تالار و ...) نياز است تا با اصول اوليه کسب و کار آشنا شويد. اين راهنما شما را در زمينه ياري ميرساند. هيچ نوشته اي جهت راه اندازي اصولي و بي عيب و موفق يک واحد کسب و کار به تنهايي کافي نخواهد بود. توصيه ميگردد که در کنار مطالعه اين جزوه، در دوره آموزشي "اصول و مقدمات راه اندازي کترينگ و رستوران" شرکت نموده تا به روشي علمي با چهار فرآيند اصلي يک آشپزخانه صنعتي (انبار و نگهداري مواد اوليه-آماده سازي-پخت و پرسيون و سرويس دهي) آشنا شويد.
کتابچه راهنما ومقدمات راه اندازي آشپزخانه صنعتي : طرح مطالعاتي کترينگ (تهيه غذا، رستوران، تالار) شامل توضيحات تمام فرآيندها واصول يک آشپزخانه صنعتي (داخل رستوران، کترينگ، تالار،هتل و ...) مي باشد که در 566 صفحه به تشريح ملزومات و مقدمات اين کسب وکار(از آشنايي با محل هاي خدمات غذايي تا نيروي انساني و ...)مي پردازد.
اين کتابچه داراي چهار فصل اصلي است. بخش اول در مورد چکيده يک صفحه اي طرح است. در فصل دوم (تعاريف و ويژگي ها) ابتدا با اصطلاحات رايج اين صنعت آشنا شده و سپس ضمن آشنايي با ابزارهاي رايج، با روشهاي پخت، اصول تجهيز، شرح وظايف پرسنل، بازاريابي و بسته بندي در کترينگ/ رستوران ها به بيان تعاريف و مفاهيم اوليه پرداخت خواهد شد.
فصل سوم به بررسي و مطالعات فني نظير برآورد ظرفيت توليد و ميزان تقاضا، برآورد ميزان نيروي انساني مورد نياز و ... خواهد پرداخت.
فصل چهارم بررسي هاي مالي و اقتصادي نام دارد و به مسائلي چون برآورد ميزان توايد ساليانه.برآورد هزينه ها و سرمايه هاي مورد نياز خواهد پرداخت که در مواردي که لازم باشد حاوي تصاويري فني از تجهيزات خواهد بود.
فصل اول: چکيده طرح فني مطالعاتي کترينگ
فصل دوم: تعاريف و ويژگي ها
- اصطلاحات کترينگ
- قوانين ومقررات
- اصول طراحي وتجهيز
- ابزارشناسي: ابزارهاي دستي- تجهيزات انبارش-تجهيزات برودتي-تجهيزات آماده سازي-تجهيزات پخت و پز-تجهيزات حمل ونقل- تجهيزات شستشو- تجهيزات تحويل دهي (دليوري)
- نيروي مورد نياز در کترينگ- شرح وظايف آنها
- عوامل موفقيت
- تعاريف وتهيه غذاها
- - و ...
فصل سوم: بررسي و مطالعات فني
- بررسي رسيپي کارتها
- جانمايي و فلودياگرام
- برآورد ظرفيت پيشنهادي جهت توليد
- برآورد نيروي انساني
- و...
فصل چهارم: بررسي هاي مالي و اقتصادي طرح
- برآورد برنامه توليد ساليانه
- برآورد سرمايه ثابت
- برآورد سرمايه درگردش
- و ...
ادامه مطلب در لینک زیر:

http://parscenter.com/foodservice/Product/107213

کلمات کلیدی :
آموزش پرسنل کترینگ آموزش پرسنل رستوران اصلاح منو و رسیپی کارت

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید