مشخصات آگهی دهنده

آموزش تصویری نصب نرم افزار اسنورت ( snort ) بر روی سیستم عا?
0999999999
توافقی
1397-01-31
1397-02-30
8360 بار
11300954
ندارم

آموزش تصویری نصب نرم افزار اسنورت ( snort ) بر روی سیستم عامل ویندوز ( windows )
آموزش كامپيوتر

آموزش تصویری نصب نرم افزار اسنورت ( snort ) بر روی سیستم عامل ویندوز ( windows )

اسنورت ( به انگلیسی : snort ) یک سامانه کدباز تشخیص ( IDS ) و جلوگیری ( IPS ) از نفوذ است که تحت اجازه‌نامه جی‌پی‌ال ( GPL ) عرضه می‌شود و اولین بار در سال ۱۹۹۸ توسط مارتین روش ( Martin Roesch ) نوشته شد. اسنورت در حال حاضر توسط Sourcefire توسعه می‌یابد. این برنامه در سال ۲۰۰۹ به عنوان یکی از بهترین نرم‌افزارهای آزاد تمامی دورانها انتخاب شد

اسنورت ( snort ) تا سال 2011 با بیش از 3 میلیون دانلود متداولترین سامانه تشخیص و جلوگیری از نفوذ در دنیا می باشد . شاید باورش برایتان سخت باشد ولی بسیاری از محصولات در زمینه امنیت شبکه شرکت های امنیتی خارجی با استفاده از اسنورت ( snort ) ایجاد شده اند به معنای دیگر عملا هسته مرکزی آن ها از نرم افزار اسنورت ( snort ) استفاده می نماید .

نصب نرم افزار اسنورت روی سیستم عامل های یونیکس بیس مانند لینوکس ( linux ) آسان می باشد ولی نصب آن در سیستم عامل محبوب ویندوز ( windows ) کاریست بسیار دشوار . شاید در زمینه نصب اسنورت ( snort ) بر روی سیستم عامل ویندوز ( windows ) بارها سوالات زیر برایتان مطرح شده باشدآیا شما در زمینه نصب نرم افزار اسنورت ( SNORT ) مشکل دارید ؟

آیا با خواندن مقاله های بسیار در مورد نرم افزار اسنورت ( snort ) هنوز هم در نصب و تنظیم آن مشکل دارید ؟

آیا از اینکه هرچه برروی اینترنت در مورد نصب نرم افزار اسنورت ( snort ) جستجو می نمایید فقط به مقالات نامفهوم به زبان بیگانه انگلیسی بر می خورید کلافه شده اید ؟

آیا هرچه سعی در نصب نرم افزار اسنورت ( SNORT ) می نمایید بیشتر و بیشتر در نصب و تنظیم آن به مشکل بر می خورید و نا امید می شوید ؟
اما دیگر نگران نباشید

ما فیلم آموزشی نصب نرم افزاراسنورت ( SNORT ) را برای شما آماده کرده ایم شما تنها با دیدن این فیلم به راحتی قادر به نصب ، تنظیم و استفاده از نرم افزار اسنورت ( SNORT ) بر روی سیستم عامل ویندوزتان ( windows xp T windows 7 ) خواهید بود . شما عملا با دیدن این فیلم به راحتی به یک متخصص امنیت شبکه تبدیل می شوید . مطمئن باشید این فیلم آموزشی را هیچ کجا پیدا نمی نمایید .

روش دانلود فایل آموزش تصویری

ابتدا وارد لینک زیر شوید :

http://uploadboy.com/g3ofgjwkkxwr.html

بر روی دکمه " دانلود کم سرعت " کلیک نمایید
سپس شمارشگری در وسط صفحه ظاهر می شود صبر نمایید تا شمارشگر شمارشش تمام شود سپس
بر روی دکمه " ایجاد لینک دانلود " کلیک نمایید سپس روی دکمه " دانلود فایل " کلیک نمایید تا تا دانلود آغاز شود

براي دريافت پسورد فایل اين فيلم آموزشي بي نظير لطفا با ايميل آدرس زير تماس بگيريد تا در اسرع وقت پسورد فایل اين فيلم آموزشي بينهايت ارزشمند در اختيارتان قرار گيرد

[email protected]

کلمات کلیدی :
آموزش تصویری نصب نرم افزار اسنورت ( snort ) بر روی سیستم عامل ویندوز ( windows )

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید