مشخصات آگهی دهنده

بدنسازي
09197548322
توافقی
1397-01-16
1397-02-15
881 بار
11273596
www.irsportbody.com

بدنسازي
آموزش رشته های ورزشی

بدنسازي

هشدار: قبل از دريافت مشاوره رايگان ما، هيچ رژيم غذائي يا مكمل هاي داروئي ديگر را استفاده نكنيد!
آيا دوست داريد اندامي زيبا و متناسب داشته باشيد؟
آيا مي خواهيد با روش هاي روز دنيا در كوتاهترين زمان ممكن در سلامتي تمام وزن خودتان را كاهش دهيد؟
آيا مي خواهيد از مشاوره حرفه اي روانشناسي ورزشي بهره مند شويد؟
آيا مي خواهيد ورزش را به بخش شيريني از زندگي خودتان تبديل كنيد و همواره جسم و روحي شاداب داشته باشيد؟
آيا مي دانيد با تسلط بر سيستم قدرتمند بدنتان يعني ضمير ناخودآگاه مي توانيد شرايط جسم خودتان را كنترل كنيد؟

براي اولين بار در ايران كلينيك تخصصي زيبائي اندام با ارائه جديدترين متد هاي روز دنيا و برنامه هاي غذائي و تمريني با ضمانت نامه كتبي 100% رضايت مشتري تقديم ميكند.
با مشاوره رايگان متخصصين كلينيك زيبائي اندام، مشاوره روانشناسي ورزشي به جهت افزايش اعتماد به نفس را دريافت خواهيد كرد.
در ميان محققان پزشكي اثبات شده است كه با افزايش اعتماد به نفس، سيستم بدن به صورت خودكار هورمون هايي كه باعث افزايش وزن مي شوند را كنترل خواهد كرد.
بزرگترين سد راه رژيم هاي غذائي نداشتن انگيزه كافي براي ادامه برنامه رژيم است. اگر شما هم قبلا به همين روش رژيم گرفته ايد بعد از مدتي انرژي خودتان را از دست داده و برنامه خودتان را ترك كرده ايد، اين طور نيست؟
در كلينيك تخصصي زيبائي اندام شما به صورت رايگان، همواره از مشاوره روانشناسي برخوردار خواهيد بود. مشاوران ما ضمير ناخودآگاه شما را به گونه اي برنامه ريزي خواهد كرد كه بدن شما به صورت خودكار در مسير شكل گرفتن اندامي زيبا قرار گيرد.
از اين به بعد ورزش بخشي از شيرين ترين لحظات زندگي شما خواهد بود و مانند نفس كشيدن به يك بخش مهم در زندگي شما برنامه ريزي خواهد شد.
پس از شروع كار در مدت زمان كوتاهي با دريافت مشاوره تخصصي ورزشي، تمرينات متفاوت و دريافت برنامه هاي غذائي جديد به سرعت در مسير ساخت اندامي زيبا قرار مي گيريد.
اگر تا به حال موفق نشده ايد حتما آموزش مناسبي دريافت نكرده ايد يا شايد اطلاعات اشتباهي از رژيم و ورزش در ذهن خودتان داريد.
شايد ضمير ناخودآگاه شما براي كاهش وزن توسط رسانه ها در ذهنتان، مانند يك غول تعريف و برنامه ريزي شده است و هر زماني كه به سراغ برنامه رژيم غذائي و يا ورزش برويد بعد از مدتي خسته شده و برنامه خود را كنار مي گذاريد؟
متخصصان كلينيك زيبائي اندام با ارائه مشاوره حرفه اي نظام فكري ذهن شما را از نو برنامه ريزي مي كنند و روش درست رژيم غذايي را آموزش داده و چگونه در كوتاهترين زمان به اندام مورد نظر خودتان برسيد. در هر شرايطي جسمي كه باشيد در مدت زمان 6 ماه به صورت تضميني به وزن دلخواه خودتان خواهيد رسيد.
توسط مشاورين ما مغر خودتان را از نو برنامه ريزي كنيد. و با اراده اي آهنين برنامه رژيم خودتان را در عين شادابي و سلامتي ادامه دهيد.
ناپلون هيل اسطوره مديريت فكر مي گويد:
"وقتي ضمير ناخودآگاه شما چيزي را باور كند مطمئن باشيد كه به هدف خودتان ميرسيد."
اگر تا به حال به نتيجه دلخوه خودتان نرسيده ايد بايد در نظام باور هاي خودتان تحول ايجاد كنيد. مشاوران كلينيك زيبائي اندام در هر شرايطي در كنار شما تا رسيدن به هدف نهائي تان خواهند بود. تمامي اين خدمات براي اعضاي كلينيك كاملا رايگان مي باشد.
نكته مهم: اگر تا اين بخش صفحه را مطالعه كرده ايد حتما مشتاق هستيد كه در اندام خودتان تغيير شگرف ايجاد كنيد.
شايد اين يك فرصت استثنايي براي شما باشد. مشاوره ما رايگان است. خودتان را از داشتن اندامي زيبا در كنار روحي شاداب محروم نكنيد.
تلفن هاي مركز مشاوره در ساعات كاري براي شما باز هستند. بدون هيچ خجالتي همين حالا با ما تماس بگيريد.
با تشكر
مديريت كلينيك زيبائي اندام.

کلمات کلیدی :
بدنسازي

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید