مشخصات آگهی دهنده

دوره هاي دوساله تخصصي نرم افزار و شبكه
توافقی
1397-01-15
1397-02-14
976 بار
11259441
نیاوران - تقاطع کامرانیه - شماره 108

دوره هاي دوساله تخصصي نرم افزار و شبكه
آموزش كامپيوتر

دوره هاي دوساله تخصصي نرم افزار و شبكه

موسسه بين المللي آموزشي KAAO

NIIT داراي بيش از 8600 مركز در دنيا بوده و ساليانه بالغ بر 40000 دانشجو را تحت تعاليم خود دارد.اين شركت از سال 1994 داراي مدرك ISO 9001 و از سال 2001 داراي مدرك Level5 SEI CMM ميباشد و و در ليست برترين شركتهاي آموزشي دنيا (جزء 20 شركت اول در ليست IDC در آمريكا) طي 4 سال متوالي بوده است. NIIT تنها شركت آسيايي است كه در اين ليست قرار دارد. NIIT در سال 2009 به عنوان بهترين شركت آموزش IT در جهان انتخاب شده است. ارائه آموزشها با متدولوژي نوين و مبتني بر پيشرفته ترين روشهاي آموزش مجازي و حضوري به صورت توأم ، مشاركت مؤثر دانشجو در فراگيري از طريق بحث و درگير شدن در پروژه¬هاي گروهي، درگير شدن در پروژه هاي مؤثر كاربردي مطابق با جديدترين محتواي علوم IT ، آزمونهاي Online، حركت در يك مسير هدفمند آموزشي با ساختارهاي بسيار منسجم، ازجمله شيوه هاي استاندارد NIIT است كه توانسته است اين موسسه را در مقام اول در آسيا قرار داده و او را همكار تكنولوژيك با شركتهاي بزرگي نظير Microsoft ، Oracle ، IBM و SUN نمايد .
مزاياي شركت در دوره¬هاي NIIT:
1. امكان ادامه تحصيل و اخذ مدرك مهندسي IT در بيش از 45 دانشگاه بين¬المللي كه 11 دانشگاه مورد تأييد وزارت علوم كشورمان مي¬باشند.
2. با توجه به جامعيت و تجربه عملي NIIT، 80% مطالب رشته هاي مهندسي كامپيوتر و فن آوري اطلاعات ، به صورت كاربردي آموزش داده مي شود.
3. اخذ مدرك تخصصي و بين المللي DNIIT
4. دانشجو پس از اخذ مدرك DNIIT ، مي تواند در يكي از دانشگاههاي هم پيمان به مدت حداكثر 2 سال ادامه تحصيل داده و مدرك مهندسي IT را دريافت نمايد.
5. نام دانشجو در ليست دانشجويان NIIT در سراسر جهان قرار مي¬گيرد و در صورت تمايل مي تواند در تمامي شعب NIIT ادامه تحصيل دهد . (بيش از 8600 شعبه در سراسر جهان)
6. امكان اجراي پروژه¬هاي آموزشي- اجرايي به صورت تيمي و فردي
7. ايجاد رزومه كاري حرفه¬اي.
8. زمان تحصيل در اين مؤسسه ، به دليل انجام پروژه¬هاي مختلف جزء سابقه كاري به حساب مي¬آيد.
9. گواهي نامه NIIT محدوديت مرزي ندارد.
10. NIIT همكار تكنولوژيك شركت هاي MICROSOFT، CISCO ، ORACLE ، SUN و IBM مي¬باشد.توانايي شركت در مسابقات بين¬¬المللي و داخلي ICT ، المپيادهاي مهارتي داخل ايران و ساير مسابقات جهاني.

کلمات کلیدی :
دوره هاي دوساله تخصصي نرم افزار و شبكه

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید