مشخصات آگهی دهنده

آموزش مجازي كامپيوتر
77364656 - 77365878
توافقی
1397-01-15
1397-02-14
729 بار
11258606
خیابان استخر بوستان ششم شرقی پلاک 14

آموزش مجازي كامپيوتر
آموزش كامپيوتر

آموزش مجازي كامپيوتر

موسسه فناوري اطلاعات طلوع پردازش با هدف توسعه ارتقاء آموزش تخصصي و كسب دانايي و پيشتازي در علوم انفورماتيك و توجه به نيازهاي جامعه امروز در راستاي برنامه هاي آموزش از راه دور اقدام به راه اندازي سايت آموزش مجازي ICDL (www.amozeshit.ir) و CD كمك آموزشي ديتا پژوه نموده است .
سايت آموزش مجازي ICDL اين امكان را فراهم نموده است كه آن دسته از دانش پژوهاني كه قادر به حضور در كلاسها نمي باشند ، بتوانند با استفاده از اين شيوه دوره هفت مهارت ICDL را با جديد ترين متد در هر شهر يا كشوري به صورت كاملاً تصويري و حرفه اي آموزش ببينند و در آزمونهاي دوره اي شركت نمايند و گواهينامه آن دوره را دريافت نمايند.
متقاضياني كه تمايل به استفاده از اين شيوه نوين آموزشي را دارند مي توانند با تهيه كارتهاي مهارتي ICDL ذيل و وارد كردن USER&PASS در سايت مربوطه ICDL را به صورت كامل در نسخه 2007 آموزش ببينند
در هر جاي دنيا و با هر شرايط مالي كه باشيد دوره ICDL را با جديد ترين متد آموزشي فرا گيريد
با استفاده از سايت www.amozeshit.ir شما مي توانيد يك از بهترين دوره هاي آموزشي ICDL را به صورت كاملا تصويري و پيشرفته آموزش ببينيد.

نحوه تهيه كارتهاي مهارتي ICDL
1 – (BLUE CARD) : آموزش مقدماتي ICDL ( IT, Windows, Internet) به مدت 2 ماه پس از اولين اتصال همراه با 2 جلسه حضوري رايگان در ابتدا و اواخر دوره به همراه آزمون ادواري مقدماتي. (قيمت 10000 تومان)
2 - (GREEN CARD) : آموزش پيشرفته ICDL ( Word, Excel, Access, Power Point) به مدت 3 ماه پس از اولين اتصال همراه با 2 جلسه حضوري رايگان در ابتدا و اواخر دوره به همراه آزمون ادواري پيشرفته . (قيمت 15000 تومان)
3 – (GOLD CARD) : آموزش هفت مهارت ICDL ((IT, Windows, Internet, Word, Excel, Access, Power Point به مدت 4 ماه پس از اولين اتصال همراه با 3 جلسه حضوري رايگان در ابتدا ، اواسط و اواخر دوره به همراه آزمون ادواري هفت مهارت ICDL . (قيمت 20000 تومان)

معرفي CD كمك آموزشي ديتا پژوه (ICDL)
دايرة المعارف ديتا پژوه با بهره گيري از صدها عناوين مختلف به همراه عكس هاي تشريحي و جستجوي دو زبانه ( فارسي و انگليسي ) و آزمون فني و حرفه اي در حوزه هفت مهارت ، پژوهشگر و كار آموز را براي هر نوع امتحان بين المللي ICDL/ECDL آماده مي نمايد. (قيمت 7000 تومان)

شايان ذكر است در صورت خريد سازمان محترم شما از اين شركت تخفيفات ويژه در نظر گرفته خواهد شد.
خواهشمند است نقطه نظرات سازنده و ارزيابي سطح رضايت خود را در مورد اين سيستم آموزشي به پست الكترونيكي [email protected] بفرستيد يا با شماره تلفن 77364656 تماس حاصل نماييد و نظرات خود را بيان فرماييد.

کلمات کلیدی :
آموزش مجازي كامپيوتر

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید