مشخصات آگهی دهنده

آموزش خودهيپنوتيزم و يوگا100% عملي
25000
1397-01-26
1397-02-25
955 بار
10109903

آموزش خودهيپنوتيزم و يوگا100% عملي
آموزش كتابهاي آموزشي

آموزش خودهيپنوتيزم و يوگا100% عملي

چگونه خود را عميق هيپنوتيزم كنيم
با اين مجموعه به يك هيپنوتيزم كاملا واقعي برويد!!!
آموزش صددرصدعملي خودهيپنوتيزم و يوگا
اين مجموعه بي نظير هيچگاه بطور گسترده منتشر نشده و احتمالا به خاطر عدم آشنايي كافي به اين علم قديمي اما ناشناخته منتشر نخواهد شد البته ما بر آن شده ايم كه قدمي هر چند كوچك در اين راه برداشته باشيم و بتوانيم بيش از پيش مردم را با اين علم آشنا كنيم.
درحال حاضركلاسهايي توسط برخي اشخاص سودجود وبصورت انحصاري وغيرمجاز دايرشده كه قيمت هردوره اوليه آن يك ميليون تومان مي باشد كه چيز چندان عملي درآنها آموزش داده نمي شود.پس قدر اين جزوه را بدانيد و فرصت هاي زندگي رابيهوده ازدست ندهيد!!!
در بسياري از كشورهاي پيشرفته و توسعه يافته مانند آلمان و روسيه آموزش را بر مبناي هيپنوتيزم قرار داده و هيپنوتيزم را پلي براي رسيدن به يافته هاي جديد ديده اند زيرا آنان معجزه هيپنوتيزم را درك كرده و سعي در گسترش آن دارند .
البته نياكان ما از اين علم بي بهره نبوده اند چنانكه دانشمندان و شاعران و عارفان زيادي كه اكثرا با اين علم نا آشنا بوده اند ولي از آن استفاده مي كرده اند ظهور يافته اند .
وقتي حضرت علي (ع) در يكي از جنگ ها در پايشان تيري اصابت كرده بود اطرافيان ايشان تنها راه خارج كردن تير از پايشان را به خاطر درد شديد آن موقع نماز خواندن ايشان دانستند زيرا آنقدر ذهن خويش را متوجه و متمركز به خداوند مي كردند كه متوجه اتفاقات اطراف خود نمي شدند و بدين ترتيب تير را خارج ساختند و هيپنوتيزم يعني تمركز فوق العاده ذهن و فكر واين راز و نياز عميق با خداوند نوعي هيپنوتيزم است كه شايد از آن غافل شده ايم .
در اين بسته شما خواهيد آموخت كه هنگام نماز خواندن چگونه تمام حواس خود را متوجه راز و نياز با خداوند كنيد و براي لحظاتي از قيد ماديات دنيا رهايي يابيد.
در اين بسته منحصربفرد گفته هاي استاد كابوك راجع به خود هيپنوتيزم در حدود 5 ساعت و راههاي رسيدن به هيپنوتيزم و به عميق فرو رفتن خواب كه نتيجه آن تمركز فوق اعاده ذهن است و يك سي دس حدود 80 دقيقه اي با صداي استاد كابوك كه با گوش دادن به آن يك هيپنوتيزم واقعي را تجربه خواهيد كرد و 5 جزوه از سري جزو ات استاد كابوك را شامل مي شود
نسخة اين اعجاز حيرت‌انگيز را كه حاصل سال‌ها پژوهش و آزمايش و تفكر صدها دانشمند، فيلسوف، عارف و پزشك عاليقدر است دراين مجموعه آموزشي بيابيد!
قصد ما انتفاع مادي نيست. ما بيش از هرچيز اشتياق داريم شما را در آرامش و نيكبختي خود شريك سازيم وهمراه با شما خوشبختي را احساس كنيم.
عمل كردن به اين مجموعه كمك فوق العاده‌اي مي‌كندتا بتوانيد خود را براحتي هيپنوتيزم كنيد، زيرا دراين مجموعه عملي اسرارخود هيپنوتيزم ويوگا به سادگي توسط استادكابوك آشكار و بيان شده است.
يادمان نرود هيپنوتيزم يعني تمركز فوق العاده ذهن
و اين بدين معني است كه انسان با تمركز ذهن و فكر قادر است هر كار ناشدني را به نتيجه برساند

به همراه اين بسته هدايائي به عنوان اشانتيون تقديم حضورتان ميشود
-1 پنجاه موزيك بيكلام آرام بخش
-2 شصت كتاب الكترونيكي بينظير و جالب و كمياب در زمينه هاي هيپنوتيزم-يوگا-عرفان-علوم غريبه-دعانويسي-انواع دعاهاي كمياب تاثير گذار
-3 بيش از 100 تصاوير فوق العاده زيبا و آرام بخش براي صفحه دسك تاپ
اين مجموعه كه شامل 60 كتاب گرانبها + پكيج آموزش عملي خود هيپنوتيزم و يوگا + سي دي مستند راز+ اشانتيون كه شامل موزيك بيكلام و كتاب هاي الكترونيكي بينظير و كمياب و تصاوير فوق العاده زيبا و كمياب ميباشد به قيمت 25000 تومان
كه اگر هر كدام را جداگانه خريداري كنيد به شرح زير مي باشد
قيمت هر كدام از كتابها 5500 تومان
قيمت پكيج آموزش عملي خود هيپنوتيزم و يوگا13000
سي دي مستند راز 4500 تومان
لطفا براي خريد تماس بگيريد
09118506072
وبلاگ http://kabok.mihanblog.com

کلمات کلیدی :
آموزش خودهيپنوتيزم و يوگا100 عملي

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید