مشخصات آگهی دهنده

آموزش ايروبيك ويژه بانوان
09377654173
3000
1397-01-26
1397-02-25
701 بار
10108543
http://www.click-cd.ir/banovan/earobic.htm

آموزش ايروبيك ويژه بانوان
آموزش رشته های ورزشی

آموزش ايروبيك ويژه بانوان

به زبان فارسي
توسط : استاد فريبا بياچه
كاهش وزن
لاغري موضعي
تناسب اندام
حركات خوابيده و شكم
حركات كششي - حركات تركيبي
كينگ بوكسينگ - كار با وزنه
حركات پا و پهلو - استپ

اگر از وضعيت اندام خود رضايت نداريد!

اگر ميخواهيد زيبايي اندام خود را حفظ كنيد!

اگر دوست داريد هميشه سالم و با طراوت باشيد!

با مجموعه آموزش آيروبيك مي توانيد در منزل بصورت انفرادي و يا جمعي تمرين كنيد و نتايج زيررا بدست آوريد:

كاهش وزن-لاغري موضعي-تناسب اندام

"ايروبيك" چيست؟

ايروبيك يعني فعاليتي كه عضلات بزرگ را به كار مي‌گيرد حداقل 12 دقيقه با حالت ريتميك و موزون. در شرايطي كه سرعت و شدت تمرين قابل تحمل است و نياز بدن به استفاده از اكسيژن براي مدتي افزايش مي‌يابد، اين فعاليت انجام مي‌گردد. «ايروبيك» جزو فعاليت هوازي ( شدت تمرين بالاست و مدت تمرين پايين است).

از نظر پزشكي، اين ورزش سيستم قلب، عروق، تنفس را تعليم مي‌دهد و با سرعت و بازدهي بالا اكسيژن را مي‌گيرد و به قسمتهاي مختلف بدن مي‌دهد، تنفس يكنواخت از دهان و بيني توأم انجام مي‌شود و باعث تبادل اكسيژن و دي اكسيد كربن، كنترل قند خون، كنترل فشار خون و كم كردن وزن اضافي بدن خواهد شد.

ايروبيك وسيله‌اي مؤثر براي جلوگيري از افسردگي، بي‌حوصلگي، بي‌تابي است، چون هورمون اندروفين در بدن توليد مي‌شود و باعث ايجاد نشاط، تمركز ذهن و بالا رفتن خلاقيت فكري مي‌شود.
ايروبيك در زنان
خانمها تصور مي‌كنند اگر با دستگاه، تمرين بدنسازي كنند، بدن آنها عضلاني مي‌شود، در اين رابطه بايد گفت كه ميزان عضلاني شدن و جذابيت به اين رشته، بين خانمها و آقايان و افراد مختلف، تفاوت دارد. زيرا بدن خانمها به علت اختلاف هورموني با آقايان واكنش متفاوت به اين تمرينات نشان مي‌دهد. چون هورمون تستترون نقش تعيين‌كننده در تقويت و بهبود حجم عضلاني دارد و در زنان مقدار اين هورمون كم است، در نتيجه تمرينات با وزنه موجب عضلاني شدن آنها نمي‌شود، بلكه خانمها مي‌توانند با برنامه خاص ايروبيك عضلات خود را سفت‌تر كنند. قبل از رسيدن به سن سالمندي و عوارض پيري بهترين ورزش براي بانوان، تمرين بدنسازي (كار با دستگاه) است. زيرا با توجه به محسناتي كه گفته شد، تمرينات قدرتي بهترين راه براي جلوگيري از پوكي استخوان و . . . مي‌باشد.

1 dvd تومان 3000لينك خريد:

http://www.click-cd.ir/banovan/earobic.htm

کلمات کلیدی :
آموزش ايروبيك ويژه بانوان

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید