مشخصات آگهی دهنده

بانك جامع نرم افزارهاي اسلامي و كاربردي
7833731-0251
توافقی
1397-01-24
1397-02-23
843 بار
10096563
قم خيابان شهدا کوچه 32 کوچه شهيد طيبي پلاک 128

بانك جامع نرم افزارهاي اسلامي و كاربردي
آموزش كتابهاي آموزشي

بانك جامع نرم افزارهاي اسلامي و كاربردي

بسم الله الرحمن الرحيم
طي يك دهه گذشته موسسات و مراكز پژوهشي مختلفي با به كار گيري فن آوري رايانه اي تمام تلاش خود را جهت توليد و عرضه نرم افزار هاي گوناگون در موضوعات مختلف و به خصوص در زمينه علوم اسلامي به كار گرفته اند و بحمد الله در اين تلاش خود موفق بوده اند و تا كنون نرم افزارهاي متعددي در موضوعات علوم اسلامي توليد شده است.
يكي از معضلات كاربران نرم افزارهاي اسلامي در دسترس نبودن و عدم اطلاع از اين محصولات است. براي اطلاع رساني پيرامون اين توليدات نيز تلاش هايي صورت گرفته تا علاوه بر برجستگان و پژوهشگران، عموم علاقمندان در جريان اين توليدات قرار گيرند.
فراگيري استفاده از شبكه جهاني اينترنت مؤسسه رايانه پرداز ابصار را بر آن داشت كه با راه اندازي پايگاه فروشگاه اينترنتي ابصار (www.absar.ir) ضمن معرفي و اطلاع رساني در خصوص كليه نرم افزارهاي اسلامي، امكان درخواست خريد را نيز براي علاقمندان فراهم آورد.
در اين سيستم هيچ گونه نيازي به مراجعه به بانك و يا استفاده از كارت هاي اعتباري نيست و هزينه نرم افزار درخواستي در محل و هنگام تحويل كالا توسط مامور پست دريافت مي گردد.
اين سيستم حتي دورترين نقاط كشورمان را، كه خدمات پستي براي آنها ارائه مي شود، تحت پوشش قرار داده و محدوديتي از نظر ميزان خريد نيز ندارد.
بدون طي مسافت و در كوتاهترين زمان، درخواست خود را ارائه دهيد تا در اسرع وقت نرم افزارهاي درخواستي خود را تحويل بگيريد.
مؤسسه رايانه پرداز ابصار
آدرس سايت:www.absar.ir

کلمات کلیدی :
بانك جامع نرم افزارهاي اسلامي و كاربردي

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید