مشخصات آگهی دهنده

√ كتاب ” مرجع كامل طراحي PLANT با PDMS
9000 تومان
1397-01-24
1397-02-23
1249 بار
10094233
ناشر و مرکز پخش: میدان انقلاب- ابتدای کارگر جنوبی- بین نظری و روانمهر- بن

√ كتاب ” مرجع كامل طراحي PLANT با PDMS
آموزش كتابهاي آموزشي

√ كتاب ” مرجع كامل طراحي PLANT با PDMS

√ كتاب ” مرجع كامل طراحي PLANT با PDMS “ منتشر شد...

گروه پايپينگ و فرايند
www.pdms12.com
[email protected]
22355964
09125103677

مجموعه آموزشي نرم‏افزار PDMS، محصول گروه پايپينگ و فرايند، به كاربردهاي مختلف نرم افزار اعم از سطوح مقدماتي و پيشرفته پرداخته است. آموزش‏هاي اين پكيج بر مبناي ساختار نرم افزار و اولويت كاربرد ماژول‏هاي آن تقسيم بندي شده است. جلد اول اين مجموعه با نام ” مرجع كامل طراحي PLANT با PDMS " مشتمل بر شش فصل و روش آموزش، گام به گام با انجام يك پروژه‏ي واقعي است. پس از آشنايي كلي با نرم‏افزار در فصل اول، در فصل دوم انجام پروژه با آموزش دو كاربرد اصلي‏ترين بخش نرم افزار يعني ماژول Design و كاربردهاي Pipe Work و Equipment آغاز شده . در فصل سوم مدل‏سازي كامل Structure و كاربردهاي مختلف و متنوع آن آموزش داده شده است. پس از مدل‏سازي سه يعدي قسمت‏هاي اصلي Plant، نوبت به گرفتن نقشه‏هاي Detail، Plan ها و ساير مستندات فني مورد نياز كارفرما مي‏باشد كه در فصل چهارم و با آموزش ماژول Draft به آن پرداخته‏ايم. فصل پنجم نحوه‏ي گرفتن خروجي ها و Report هاي متنوع از اقلام پروژه را آموزش مي‏دهد. در فصل پاياني كتاب حاضر، آموزش مديريت پروژه و ساخت يك پروژه واقعي را در ماژول Admin آموزش داده‏ايم. به همراه كتاب يك عدد CD شامل پروژه‏ي انجام شده در كتاب ارائه مي‏شود. در جلد دوم اين مجموعه كه به زودي روانه بازار خواهد شد، ساير كاربردهاي ماژول Design ( مانند Hanger & Support، HVAC و . . .) و ماژول Draft ( مانند ADP، Draft Admin)، آموزش كامل ماژول‏هاي IsoDraft، Spooler و ماژول‏هاي كاتالوگ‏نويسي (Paragon، Specon)، ماژول Administartion Lexicon و ماژول‏هاي Monitor، Propcon و نيز برخي نرم‏افزارهاي جانبي مانند PDMS Review و PDMS Catview ارائه خواهد شد و در مواقع لازم با برخي دستورات برنامه نويسي در PDMS آشنا خواهيم شد.

جلد اول اين مجموعه در 416 صفحه توسط انتشارات انديشه سرا به چاپ رسيده است و از 20 آذر در كتابفروشي هاي معتبر به قيمت 9000 تومان به فروش مي رسد. شما مي توانيد با مراجعه به مركز پخش (دفتر انتشارات انديشه سرا) از تخفيف 10 درصد و با ارائه برگه تخفيف( پرينت سياه-سفيد)موجود در وب سايتwww.pdms12.com از 20 درصد تخفيف خريد كتاب بهره مند شويد.

ناشر و مركز پخش: ميدان انقلاب- ابتداي كارگر جنوبي- بين نظري و روانمهر- بن بست گشتاسب- پلاك 56- طبقه دوم- انتشارات انديشه سرا 88006487

کلمات کلیدی :
كتاب ” مرجع كامل طراحي PLANT با PDMS

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید