مشخصات آگهی دهنده

بام سبز - محوطه سازی - معماری سبز - معماری ارگانیک
09100688100
توافقی
1397-01-22
1397-02-21
1871 بار
11304615
سراسر ایران

بام سبز - محوطه سازی - معماری سبز - معماری ارگانیک
املاک خانه

بام سبز - محوطه سازی - معماری سبز - معماری ارگانیک

مشاوره خرید متریال معماری سبز برای اولین بار در کشور

برای بسیاری از خانواده ها ایوان ، حیاط خلوت و... بخشی از زندگی روزمره آنها شده است . اگر شما از آن دسته کسانی هستید که وقت بسیاری را در فضای باز خانه تان می گذرانید می توانید علی رغم داشتن یک آپارتمان کوچک یک باغچه زیبا را هم وارد خانه خود کنید و در این اتاق بیرونی زمان بیشتری را صرف کنید .
در این خصوص می توانید از تجربیات تیم کارآزموده ما بهره مند گردید .
یکی از پرفروشترین محصولات ما چمنی بسیار نرم، با ظاهری پر و زیباست . چمنی با تمام ویژگی¬های مشابه چمن طبیعی که لذت راه رفتن روی آن را با زیبایی چشم نوازی تجربه خواهید کرد. رنگ قهوه ای روشن در قسمت ریشه چمن، منظره¬ای با جلوه دلپذیر ایجاد می¬کند. این چمن با ترکیب رنگ منحصر بفرد رنگ سبز زیتونی و قهوه¬ای روشن یادآور چمن¬های تابستانی است.
مشخصه های اصلی:
ارتفاع 35 میلی متری
تولید شده با تکنولوژی مینت و فیبرهای به شکل v برای حداقل درخشندگی و حداکثر ظاهر طبیعی
بسیار مناسب برای بازی کودکان به دلیل نرمی این چمن
رنگ سبزی با جلوه تابستانی
در عین نرمی بسیار مقاوم و با طول عمر بالا
زیرسازی شده با ریشه های قهوه ای رنگ
دارای وارانتی 10 ساله برای UV پایین و 8 ساله برای UV بالا
وزن: 1.700 گرم فیبر در هر متر مربع
طبیعت دوست و قابل بازیافت

سانادکو به پشتوانه حضور در بازارهای صنعت ساختمان به عنوان متخصص در مشاوره طراحی و تامین متریال برای معماران و طراحان داخلی، مهندسین ، پیمانکاران و مصرف کننده نهایی متمایز شده است .
این خدمت سانادکو که مورد نیاز تمام فضاها اعم از فضاهای مسکونی – هتل ها – مجتمع های تجاری – برج باغ ها – ورزشگاه ها – باشگاه ها و فضاهای تفریحی – رستوران ها -مهد کودک ها و فضاهای بازی - ویلاها – فضاهای فروشگاهی و.... می باشد در نظر دارد با توجه به حجم بالای درخواست این خدمت از سوی مشتریان عزیزمان از سراسر کشور به افراد واجد شرایط اعطای نمایندگی نماید.

برای پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :
09100688100

کلمات کلیدی :
مشاوره خرید متریال معماری سبز برای اولین بار در کشور برای بسیاری از خانواده ها ایوان حیاط خلوت و بخشی از زندگی روزمره آنها شده است اگر شما از آن دسته کسانی هستید که وقت بسیاری را در فضای باز خانه تان می گذرانید می توانید علی رغم داشتن یک آپارتمان کوچک یک باغچه زیبا را هم وارد خانه خود کنید و در این اتاق بیرونی زمان بیشتری را صرف کنید در این خصوص می توانید از تجربیات تیم کارآزموده ما بهره مند گردید یکی از پرفروشترین محصولات ما چمنی بسیار نرم با ظاهری پر و زیباست چمنی با تمام ویژگی¬های مشابه چمن طبیعی که لذت راه رفتن روی آن را با زیبایی چشم نوازی تجربه خواهید کرد رنگ قهوه ای روشن در قسمت ریشه چمن منظره¬ای با جلوه دلپذیر ایجاد می¬کند این چمن با ترکیب رنگ منحصر بفرد رنگ سبز زیتونی و قهوه¬ای روشن یادآور چمن¬های تابستانی است مشخصه های اصلی: ارتفاع 35 میلی متری تولید شده با

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید