مشخصات آگهی دهنده

طراحی نقشه های معماری و سازه
09372325593
توافقی
1397-01-18
1397-02-17
1778 بار
11288480
تهران

طراحی نقشه های معماری و سازه
املاک خانه

طراحی نقشه های معماری و سازه

گروه مهندسی طراحان جهت پایین آوردن هزینه ها و کمک به ساخت و ساز بیشتر در کشور با هدف برطرف کردن مشکلات کمبود مسکن و م ایجاد اشتغالزایی با کادری مجرب و کارآزموده و کاملا حرفه ای با گردهمایی بهترین مهندسان کشور اعم از معماری ، عمران ، نقشه برداری و شهرسازی از دانشگهاه های معتبر داخل و خارج از کشور آمادگی آن را دارد که تهیه کلیه نقشه های معماری و سازه انواع مختلف ساختمان ها اعم از مسکونی(ویلا و آپارتمان) و مجتمع های اداری ، تجاری ، صنعتی در کل کشور را با نازلترین قیمت کمتر از 30درصد تعرفه اعلام شده سازمان نظام مهندسی ساختمان انجام دهد.
طراحی کلیه نقشه ها کاملا منطبق با استانداردهای ملی ساختمان و اصول و ضوابط اعلام شده از طرف شهرداری ها در کلیه شهرهای کشور میباشد.
ارائه نقشه ها به صورت فایل و از طریق ایمیل ارسال میگردد.
در طراحی پلان معماری ابتدا پلان کروکی و موقعیت زمین از شخص متقاضی اخذ میگردد و پس از اعلام کلیه تقاضا ، نیازها و درخواست مشتری و با رعایت اصول و ضوابط شهرداری ها طرح اولیه آماده و جهت بررسی و اعلام نظر متقاضی ارسال میگردد و در صورت تایید ، ادامه کار انجام میگردد.
تعرفه هزینه های طراحی ب توجه به متراژ ساختمان ها ، تعداد طبقات و گروه آنها به صورت زیر میباشد:
1_طراحی نقشه های معماری و سازه هرکدام به صورت مجزا هر متر مربع 700 تا 900 تومان
2_طراحی نما ساختمان و طراحی داخلی توافقی.
3انجام پروژه MAX ، شیت بندی و پرزانته انجام پروژه 3D در حداقل زمان و هزینه تعداد رندرها حداقل 12 عدد 3000 پیکسل انجام مدلسازی ، نورپردازی ، آبجکت گذاری و رندر MAX با VRAY شیت بندی
4_انجام کلیه نقشه های فاز 2

جهت هماهنگی و مشاوره میتوانید با شماره تلفن 09372325593 تماس و از طریق ایمیل [email protected] مکاتبه نمایید.

کلمات کلیدی :
طراحی معماری سازه ساختمان ویلا تجاری نما

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید