مشخصات آگهی دهنده

artasava
09387106626
توافقی
1402-03-10
1401-12-11
19 بار
11361569

آرتاساوا بهترین مرجع راهنمای خرید کالا موبایل لپ تاپ و دیجیتال و لوازم خانگی
موبایل گوشی موبایل

آرتاساوا بهترین مرجع راهنمای خرید کالا موبایل لپ تاپ و دیجیتال و لوازم خانگی

راهنمای خرید یکی از انواع محتوایی است که می توان با رویکرد بازاریابی نوشت. این روزها انواع راهنمای خرید در اکثر سایت ها با فرمت های مختلف اعم از عکس، فیلم، اینفوگرافیک و متن موجود است، اساسا ایجاد راهنمای خرید ساده به نظر می رسد. آنها محتوایی هستند که اطلاعات مختلفی را در مورد یک محصول خاص در اختیار مخاطب قرار می دهند و به آنها در تصمیم گیری برای خرید کمک می کنند.

مزایای خرید
افزایش جستجو: راهنمای خرید با مخاطبان زیادی راضی است. اگر راهنمای خوب و مرتبط با عناوین قوی تولید کنید، می توانید بازدیدکنندگان زیادی را به سایت خود جذب کنید و در نهایت به یک منبع قابل اعتماد و شناخته شده تبدیل شوید.
مخاطبان هدف: تنها افرادی که راهنمای خرید را مطالعه می کنند افرادی هستند که می خواهند آن محصولات را خریداری کنند. در واقع شما نیازی به انجام هیچ هدف گذاری خاصی ندارید و کار شما را آسان می کند، فقط باید محتوای خوب و متنوعی داشته باشید.
توانایی تبدیل مخاطب به مشتری: راهنمای خرید قدرتمند می تواند مخاطبان شما را متقاعد کند که به محصول شما نیاز دارند و در نتیجه آنها را به مشتری تبدیل کند.
انواع دستورالعمل خرید
انواع مختلفی از دستورالعمل های خرید وجود دارد که با توجه به نیاز مشتریان تعریف می شود.گاهی مشتری نیاز به اطلاعاتی در مورد نام محصول دارد، گاهی بین چند محصول قرار می گیرد و گاهی می خواهد نقاط قوت و ضعف انتخاب خود را بداند. بنابراین، دستورالعمل های خرید به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

راهنمای خرید اولین بار: این دسته از راهنمای خرید حاوی اطلاعات کلی در مورد محصول است. به عنوان مثال، فرض کنید مشتری شما می خواهد یک یخچال بخرد اما چیز زیادی در مورد آنچه می خواهد نمی داند، راهنمای خریدار برای اولین بار باید بتواند آنها را با انواع یخچال های موجود در بازار آشنا کند. از ابعاد و عملکرد دقیق یخچال ها بگویید
راهنمای مقایسه دو یا چند محصول: اینگونه راهنماها باید بتوانند به مشتری در انتخاب و خرید بهترین محصول موجود در بازار با توجه به بودجه و نیاز خود کمک کنند. این راهنماها معمولاً در مورد دو یا چند محصول در بازار به طور همزمان نوشته می شوند و مزایا و معایب هر کدام را بیان می کنند. این دسته شامل راهنماهایی با موضوعاتی مانند «5 لپ تاپ با بودجه ده میلیون تومانی در بازار می توانید بخرید» یا مقایسه دو گوشی موبایل دو برند که به صورت همزمان در بازار عرضه شدند، می باشد.راهنمای بررسی محصول: این دسته از راهنمای خرید به یک محصول خاص اشاره دارد. آنها مشخصات دقیق محصول و لوازم جانبی همراه با محصول، عملکردهای مختلف آن را معرفی می کنند - به ویژه گزینه های ویژه ای که همه با آن آشنا نیستند. آنها نقاط قوت و ضعف محصول را ارائه می دهند.
راهنمای خرید در کدام مرحله از سیستم خرید استفاده می شود؟
سه مرحله اصلی سیستم خرید وجود دارد: آگاهی، ارزیابی و خرید. راهنمای خرید می تواند به مشتریان در مراحل مختلف فرآیند خرید کمک کند. راهنمای خرید برای اولین بار به شنوندگان کمک می کند تا در مرحله اول قیف، که آگاهی است، بگذرند. این اطلاعات می تواند باعث ایجاد علاقه در مخاطب شود و آنها را بیشتر به سمت پایین قیف سوق دهد. این برنامه برای مقایسه دو یا چند محصول در مرحله ارزیابی مفید است. در این مرحله، مخاطب نیازهای خود را می‌شناسد، بنابراین اپلیکیشن‌های مقایسه به او کمک می‌کنند تا از میان محصولات مختلف موجود در بازار، محصولی را انتخاب کنند که با نیازهایش مطابقت دارد. این کار مخاطبان شما را یک قدم به خرید نزدیک تر می کند. اپلیکیشن بررسی محصول در اینجا می تواند مفید باشد، مخاطب از نیازهای خود آگاه شده و با ارزیابی بازار محصول مورد نظر را انتخاب کرده است.در این مرحله است که یک بررسی خوب به شما کمک می کند تا در مسیر خرید خود بمانید و البته بعد از خرید نیز مفید خواهد بود.
https://artasava.ir/buying-guide/

کلمات کلیدی :
راهنمای خرید کالا راهنمای خرید موبایل آرتاساوا artasava

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید