مشخصات آگهی دهنده

مبدل سیم کارت به تلفن ثابت(GSM روستایی
884649051 - 88468898 - 88469078 - 88469042
توافقی
1397-11-26
1397-12-26
884 بار
11340845

مبدل سیم کارت به تلفن ثابت(GSM روستایی
موبایل امور مشتركين

مبدل سیم کارت به تلفن ثابت(GSM روستایی

شرکت مهندسی تدارک ارتباط پس از تست و بررسی مبدل های موبایل از چندین شرکت در سال 87 برای اولین بار اقدام به عرضه مدلی نمود که قابلیت اتصال مستقیم به دستگاههای فاکس آنالوگ را داشت. فرو ش موفق این دستگاه ما را بر آن داشت تا با انتقال نقاط قوت و ضعف آن به تولید کننده مدلی برتر را به مصرف کنندگان عرضه کنیم. اکنون مفتخریم که نسخه 2.5 دستگاه مبدل سیم کارت به تلفن ثابت با شماره مدل FT5X را با امکانات و قابلیت غیر قابل مقایسه با دیگر دستگاههای احتمالی موجود در بازار ایران به شما ارائه میکنیم. شما میتوانید با این دستگاه که طراحی آن متعلق به شرکت معتبر HUAWEI است با خیال راحت از تمامی امکانات یک تلفن ثابت و حتی یک مودم GSM/GPRS برخوردار شوید. این دستگاه علاوه بر بکار گیری موتور GSM مدل MC39i از شرکت زیمنس(در حال حاضر این بخش از شرکت زیمنس به شرکت Cinterion واگذار شده است) از یک چیپ ست مودم V92 کامل از کمپانی Conexant یک پردازنده DSPمجزا و یک حافظه بافر قوی و در نهایت یک شبیه ساز تلفن ثابت پر قدرت برخوردار است. کارکرد آسان و بی عیب این مبدل سیم کارت شما را شگفت زده خواهد کرد.
کیفیت صدای فوق العاده ، نمایش وضعیت و آلارمهای دستگاه بهمراه نمایش Caller ID برروی نمایشگر تلفن شما ، امکان استفاده از سرویس GPRS ، امکان بکارگیری در حالت مودم ، امکان اتصال به دستگاههای POS در حالتهای سنکرون و آسنکرون و همچنین ارسال پیامک این دستگاه را از انواع مشابه متمایز ساخته است. فروش بیش از 4000 دستگاه از این مدل در مدت سه سال بعنوان مبدل تلفن روستایی ، مبدل خطوط همراه به ثابت در شهرکهای صنعتی ، کارخانجات خارج از محدوده ی تلفن شهری خود تایید کننده کیفیت بی نظیر آن است.
اگر تا کنون مشکل اتصال به فاکس شما را از استفاده از مبدل تلفن موبایل بی بهره ساخته است ، اگر در مناطق فاقد امکانات تلفن ثابت دارای دفتر یا کارخانه ای هستید حتما این دستگاه را امتحان کنید.

برای اطلاع از مشخصات ، قیمت و موجودی و یا دریافت بروشور این دستگاه میتوانید به سایت فروشگاهی ما به آدرس komonika.ir مراجعه نمایید و یا با بخش مهندسی فروش تماس بگیرید.

کلیه تجهیزات دارای یک سال گارانتی و 3 سال خدمات هستد. برای خریدهای بیش از 5 دستگاه 5 درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.
لطفا برای اطلاع از دیگر زمینه های کاری شرکت به سایت tadarokertebat.ir مراجعه نمایید.

کلمات کلیدی :
موبایل روستایی مبدل موبایل مبدل سیم کارت Tatung gsm فاکس آنالوگ FWT Fix Wireless gprs قیمت مودم مودم gsm مودم جی اس ام

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید