مشخصات آگهی دهنده

فناوری اطلاعات داده گستر نویان
02128422788
توافقی
1402-11-19
1402-12-17
25 بار
11365494

خدمات سرورهای اختصاصی و سرور مجازی و خدمات مجازی سازی
کامپیوتر خدمات شبکه

خدمات سرورهای اختصاصی و سرور مجازی و خدمات مجازی سازی

خدمات سرور اختصاصی نویان

سرورهای اختصاصی نویان مناسب برای سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ به ویژه ارائه دهندگان خدمات وب می باشد. سرور اختصاصی علاوه بر سایت و ارگان های بزرگ یک انتخاب مناسب برای توسعه دهندگان وب و اپلیکیشن نیز می باشد.
سرورهای اختصاصی نویان در قلب اروپا به همراه سیستم عامل های ویندوز و لینوکس در برترین مراکز داده به همراه پشتیبانی حرفه ای ارائه می گردد.

برای مشاهده و سفارش از لینک زیر استفاده کنید:
https://noviyan.com/datacenter/dedicated-servers


خدمات سرور مجازی نویان

سرورهای مجازی نویان بر بستر سرورهای اختصاصی ابری این شرکت ارائه میشود که بالاترین سطح پایداری، امنیت، مقیاس پذیری، شبکه و سرعت دسترسی را از هر لحاظ برای شما فراهم می سازد.
این سرویس ها دارای درایوهای ذخیره سازی NVMe ssd و حافظه های DDR4 و همچنین شبکه پرسرعت گیگابایتی می باشند که تحت پلتفرم اپن استک ارائه شده و امکاناتی نظیز ارتقا و یا کاهش منابع ماشیین در هر لحظه، فایروال اختصاصی، گرفتن پشتیبان از کل سرور، شبکه خصوصی را برای شما میسر میسازد.

برای مشاهده بسته ها و سفارش از لینک زیر استفاده کنید:
https://noviyan.com/datacenter/cloud-vps


خدمات مجازی سازی سرور، شبکه، دسکتاپ و استوریج نویان

شرکت نویان ارائه دهنده خدمات مجازی سازی سرور، شبکه، دسکتاپ و استوریج می باشد. شما می توانید با خرید یک سرور فیزیکی قدرتمند، تمامی سرویس های خود را با تکنولوژی های مجازی سازی پیاده سازی کنید تا نیاز به خرید سرور جداگانه برای هر سرویس نداشته باشید.
کارشناسان نویان، پس از مشاوره تخصصی رایگان متناسب با کسب و کار شما ، در انتخاب بهترین مجازی ساز تا اجرا و پیاده سازی آن در کنار شما هستند تا بتوانید سرور فیزیکی خود بهینه ترین استفاده لازم را ببرید

برای مشاهده بسته ها و سفارش از لینک زیر استفاده کنید:
https://noviyan.com/solutions/computer-networking/server-virtualization

کلمات کلیدی :
سرور اختصاصی سرور مجازی سرور مجازی ابری سرور مجازی اروپا مجازی سازی سرور مجازی سازی شبکه مجازی سازی دسکتاپ مجازی سازی استوریج مجازی سازی فضای ذخیره سازی virtulization virtual server dedicated server

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید