مشخصات آگهی دهنده

microsoftlicense
02128429090
توافقی
1403-04-30
1401-05-21
417 بار
11358645
تهران - اقدسیه - ضلع شمالی بزرگراه ارتش - پلاک 113 - طبقه 4

لایسنس ترمینال سرویس 2019 (Terminal Service)-ریموت دسکتاپ ( Remote Desktop )
کامپیوتر نرم افزار

لایسنس ترمینال سرویس 2019 (Terminal Service)-ریموت دسکتاپ ( Remote Desktop )

در ویندوز های سرور مایکروسافت، چنانچه کاربران بخواهند از یک سیستم عامل سرور بیش از یک سشن (اتصال ریموت) بگیرند( بیش از یک نفر بخواهند به صورت ریموت به یک سیستم عامل سرور متصل شوند) نیاز است که برای هر نفر یک لایسنس ترمینال سرویس یا – Remote Desktop Services Client Access License – تهیه شود که به اختصار به آن CAL میگویند.

https://microsoftlicense.com/fa/index.php?route=product/product&path=97&product_id=232

در ویندوزهای سرور مایکروسافت اعم از ویندوز سرور Windows 2019 از Remote Desktop Services برای اتصال کاربران به سرور و یا برنامه نصب شده بر روی سرور، از راه دور و خارج از مجموعه و شرکت استفاده می شود.
پس از فعال سازی ترمینال سرویس یا ریموت دسکتاپ، این سرویس ظرف یک بازه 120 بصورت رایگان و بدون محدودیت تعداد کاربر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد ولی پس از گذشت 120 روز باید لایسنس (License) یا مجوز استفاده آن را نیز به صورت جداگانه تهیه گردد. به این مجوزهای استفاده Remote Desktop Services Client Access License یا به اختصار RDS-CAL می گویند.

https://microsoftlicense.com/fa/index.php?route=product/product&path=97&product_id=232

لایسنس ترمینال سرویس/ریموت دسکتاپ چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

هر زمان که در میان Roleهای ویندوز سرور از (Remote Desktop Services (RDS استفاده می کنید، باید لایسنس (License) یا مجوز استفاده آن را نیز به صورت جداگانه خرید فرمایید. به این مجوزهای استفاده Remote Desktop Services Client Access License یا به اختصار RDS-CAL می گویند. در ویندوز سرور به جای نام Remote Desktop Services (سرویس ریموت دسکتاپ) به آن Terminal Service (ترمینال سرویس) می گویند و برای استفاده باید دو کامپوننت Terminal Server و Terminal Server Licensing فعال و پیکربندی شود. پس از فعال سازی ترمینال سرویس یا ریموت دسکتاپ نیز ظرف یک بازه 120 روز باید برای خرید لایسنس آن اقدام کرد.

گرچه روش هایی غیر دائم برای دور زدن، کرک کردن یا شکستن قفل لایسنس ترمینال سرویس ویندوز سرور و ریموت دسکتاپ ویندوز وجود دارد، این کار به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. زیرا به هر دلیلی که از ترمینال سرویس به عنوان یک ابزار دسترسی راه دور استفاده می کنید، کرک کردن یا شکستن قفل آن می تواند به سیستم عامل ویندوز شما آسیب برساند، یا هنگام استفاده راه دور از دسکتاپ و برنامه ها دچار کندی، قطعی یا Crash کردن سیستم عامل شوید. خرید لایسنس ترمینال سرویس خوشبختانه یک امتیاز خوب دارد و این است که مادام العمر می باشد.
https://microsoftlicense.com/fa/index.php?route=product/product&path=97&product_id=232
برچسب ها: خرید لایسنس ترمینال سرویس, لایسنس ترمینال سرور 2019, فعالسازی Role ریموت دسکتاپ 2019, لایسنس قانونی ریموت دسکتاپ 2019 اورجینال, Windows Server Remote Desktop Services License, خرید لایسنس ترمینال سرویس, لایسنس ترمینال سرور, فعالسازی Role ریموت دسکتاپ, لایسنس قانونی ریموت دسکتاپ اورجینال, Windows Server Remote Desktop Services License, خرید لایسنس ترمینال سرویس 2019 - فروش لایسنس قانونی ریموت دسکتاپ 2019 اورجینال - Windows Server Remote Desktop Services License - لایسنس ترمینال سرور 2019

https://microsoftlicense.com/fa/index.php?route=product/product&path=97&product_id=232

کلمات کلیدی :
خرید لایسنس ترمینال سرویس لایسنس ترمینال سرور فعالسازی Role ریموت دسکتاپ لایسنس قانونی ریموت دسکتاپ اورجینال Windows Server Remote Desktop Services License خرید لایسنس ترمینال سرویس 2019 فروش لایسنس قانونی ریموت دسکتاپ 2019 اورجینال Windows Server Remote Desktop Services License لایسنس ترمینال سرور 2019

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید