مشخصات آگهی دهنده

شرکت توسعه ارتباطات آستیاک
0
توافقی
منقضی
1397-02-28
1992 بار
11309240
سیدخندان

شرکت توسعه ارتباطات آستیاک (IranQnap) نماینده رسمی فروش محصولات Qnap و Seagate
کامپیوتر ساير خدمات

شرکت توسعه ارتباطات آستیاک (IranQnap) نماینده رسمی فروش محصولات Qnap و Seagate

آستیاک فعالیت خود را در سال 1388 در دو بخش فنی مهندسی و بازرگانی با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی خود آغاز نموده است. این شرکت با توجه به تجربه بازرگانی و شرکای تجاری خود و همچنین کنترل کیفیت اقدام به عرضه محصولات با برند های معتبر در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات با معتبرترین برند های جهان نموده است.
به علاوه از افتخارات آستیاک کسب عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت کیونپ در ایران می باشد. آستیاک در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش و مشتری مداری، اقدام به ارایه ی خدمات متفاوت پس از فروش با گارانتی آستیاک نموده است.
اطلاعات بیشتر ...
QNAP (Quality Network Appliance Provider)
شرکت کیونپ در سال 2004 تاسیس گشته و با طراحی سخت افزار و مهندسی نرم افزار بی نظیر، فناوری های قابل توجه و محصولات بسیار زیادی را به صنعت ذخیره سازهای تحت شبکه عرضه داشته است. شرکت QNAP سیاست گذاری خود را بر ارائه حافظه های تحت شبکه (NAS) و دستگاه های ضبط تصاویر تحت شبکه (NVR) با ویژگی هایی نظیر استفاده آسان، بازدهی و قابلیت اطمینان بالا و همچنین ظرفیت ذخیره سازی قابل توجه قرار داده است. کیونپ با ادغام فناوری و هنر، محصولاتی ارائه میکند که بهره وری را در به اشتراک گذاری فایل ها، مجازی سازی، مدیریت ذخیره سازی و سیستم های نظارت تصویری به طور چشم گیری بهبود می بخشند و همچنین با ارائه تجربه ای جالب از مرکز رسانه، سرگرمی های مالتی مدیای کاربران خانگی را آسان و لذت بخش می نماید. دفتر مرکزی کیونپ در تایوان با خلاقیت و اشتیاق مداوم، نوآوری های این شرکت را به بازار جهانی عرضه می دارد.
اطلاعات بیشتر ...
اطلاعات تماس:
واحد فروش : داخلی 101 – 102
واحد پروژه: 301 - 302
ایمیل واحد فروش: [email protected]
ایمیل واحد پروژه: [email protected]
https://www.qnap.astiak.net
http://iranqnap.com
http://astiak.net

کلمات کلیدی :
شرکت QNAP شرکت آستیاک IranQnap نماینده رسمی فروش محصولات Qnap شبکه ه حافظه های تحت شبکه فروش qnap nas qnap کيونپ nvr storage ذخيره ساز پشتيبان گيري آستياک Enterprise SMB Home & SOHO Expansion Unit نماينده رسمي hdd QNAP NAS HP Server Storage Hard Seagate فروش QNAP فروش NAS storage QNAP کیونپ سیگیت سرور اچ پی ذخیره ساز هارد فروش کیونپ فروش سیگیت فروش سرور اچ پی نماینده کیونپ نمایندگی کیونپ نماینده سیگیت نمایندگی سیگیت

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید