مشخصات آگهی دهنده

دوره جامع امنيت شبكه
88519284-6
توافقی
1397-01-16
1397-02-15
609 بار
11274069
تهران سیدخندان سهروردی شمالی کوچه بسطامی پلاک 26 موسسه آموزشی عصرشبکه

دوره جامع امنيت شبكه
کامپیوتر خدمات اينترنت

دوره جامع امنيت شبكه

مدت دوره :135 ساعت
پيش نياز در سطح متوسط: آشنايي با مفاهيم شبكه
مخاطبين دوره:كارشناسان،مديران و متخصصين امنيت شبكه
در دوره امنيت شبكه دانشجو درباره تكنيك هاي امنيتي و با رويكردي بر پيشرفته ترين و مهمترين مدارك امنيتي جهان مطالبي از پايه تا سطوح پيشرفته مي آموزد و سپس با روش هاي جلوگيري از نفوذ به شبكه هاي داخلي، روترها و شبكه هاي وايرلس آشنا مي شود. همچنين دانشجو بعد از اتمام اين دوره مي تواند از سيستم خود در برابر حمله هكرها محافظت كند و با روش هاي پيشگيري و امنيت آشنا مي شود. اين دوره به تمام كساني كه به امنيت علاقه دارند و از پايه مي خواهند اين رشته را تا سطوح حرفه اي فرا بگيرند پيشنهاد مي شود.
دوره RHCSS
اين دوره آموزشي با هدف ايمن رازي سرويس هاي تحت سيستم عامل لينوكس پايه گذاري شده است و مباحث پيرفته اي را به صورت مجزا بررسي مي كند در اين دوره ارتباطات امن اينترنتي و ايجاد ساختارهاي امن به وسيله Se Linux مورد بحث قرار گرفته است محبت مديران شبكه و كارشناسان امنيت توصيه مي گردد .
دوره ECSA
اين دوره با تمركز به كلياتي در زمينه آناليز ابزارها و تكنولوژي هاي هك سعي در جهت غلبه كردن به اين روش هاي نفوذ داشته و با ارائه راهكارهاي كاربردي زمينه لازم را براي پيشگيري از تهديد است امنيتي فراهم مي آورد از جمله موارد مهم اين دوره آشنايي با روش هاي تست نفوذ به سرويس ها و منابع شبكه مي باشد كه جهت كارشناسان امنيت از موارد كاربر مي باشد .
دوره CHFI
اين دوره بعد از CEH توليد گرديده و به مباحث جمع آوري اطلاعات مورد نياز جهت ارائه به مراجع قانوني در زمينه حملات سايبري و اقامه دعوي با ذكر دلايل و مستندات مي پردازد جهت كارشناسان امنيتي و علاقمندان به مباحث قانوني امنيت توصيه مي گردد .
دوره CEH
اين دوره از محبوب ترين مدارك عرصه امنيت مي باشد در اين دوره روش ها و تكنيك هاي يك پارچه و با استراتژي
زمينه هاي هك در جهت ايجاد دسترسي و شناسايي ها ضعف با تكيه به نفوذ آموزشي داده مي شود و جهت كارشناسان امنيت شبكه براي آشنايي بيشتر با مفاهيم امروزه جهان در عرصه ارتباطات و ايمن سازي توصيه مي گردد .
دوره CISSP
اين دوره يكي از بهترين و مهمترين مدارك امنيتي در جهان مي باشد در اين دوره مديريت ساختار كلي امنيت بهمراه طراحي و پياده سازي سياست هاي سازماني در جهت ايمن سازي تشريح مي گردد اين دوره در جهت مديران ارشد سازمان ها توصيه مي گردد .
دوره CISA
اين دوره در زمينه هاي ايجاد ساختارهاي تكنولوژيك بر پايه سيستم هاي اطلاعاتي و حفاظت و تداوم آن ها تكيه داشته و راه حل هاي كلي در مواجه با بحران هاي استراتژيك اطلاعاتي را آموزش مي دهد .
دوره CISM
اين دوره در زمينه مديريت سيستم هاي امنيتي بوده و ايجاد توانايي بيشتر رهبري مجموعه را براي مديران امنيتي سازمان ها فراهم مي آورد زمينه هاي جديد هدايت و راهبري سازماني در مواجه با مسائل و مشكلات امنيتي براي مديران از ديگر مطالب مورد بحث در اين دوره مي باشد .
دوره Security +
اين دوره به عنوان پيش نياز كلي در جهت آشنايي با كليات امنيت و خطرات امنيتي به دانشجوياني كه قصد ادامه تحصيل در زمينه امنيت را دارند توصيه مي شود در اين دوره با ساختار كلي تجهيزات ايمن سازي در شبكه و تهديدات متداول آشنايي حاصل مي گردد .
دوره CCNA/NP Security
اين دوره به بررسي و تشريح ايمن سازي از ديدگاه محصولات شركت سيسكو مي پردازد و راه حل هاي پيشنهادي اين مجموعه محصولات را با توجه به نيازهاي شبكه ها ارزيابي مي كند از موارد مهم ديگر اين دوره كار با تجهيزات امنيتي شركت سيسكو و پياده سازي سناريوهاي كاربردي امنيت شبكه مي باشد .

http://www.ern-co.com/معرفي-دوره-ها/دوره-جامع-امنيت-شبكه.html

مهندس حسين زاده

کلمات کلیدی :
دوره جامع امنيت شبكه

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید