مشخصات آگهی دهنده

پكيج ويژه كسب درامد-از هيچ همه چيز بسازي
توافقی
1397-01-27
1397-02-26
962 بار
10115807

پكيج ويژه كسب درامد-از هيچ همه چيز بسازي
کامپیوتر خدمات اينترنت

پكيج ويژه كسب درامد-از هيچ همه چيز بسازي

كتابخانه آنلاين 84edu.net قرار گرفته كه با خريد اين پكيج، عضويت رايگان اين كتابخانه را نيز دريافت مي كنيد. در واقع بايد اينطور گفت كه كتابخانه، مكمل اين پكيج و ساير محصولات سايت مي باشد.ارائه ساپورت كامل براي راههاي پيشنهادي:

آنچه در پكيج ويژه 84edu.net تقديم شما شده است، همگي در نوع خود جديد هستند و براي هر چيز جديدي مشاوره هايي لازم است. به همين منظور بخش ساپورت در خدمت شماست تا هرگونه مشكلي كه در اجراي بيزينسهاي آنلاين خود داشتيد (كه البته مي توانيد اين بيزينسها را از طريق روشهاي آفلاين نيز توسعه دهيد) را با كمك خودتان حل كند. جهت استفاده از ساپورت آنلاين رايگان مي توانيد از طريق بخش تماس با ما فرم قسمت «تعيين وقت براي ساپورت آنلاين رايگان» را تكميل نموده و توجه داشته باشيد كه حتماً موضوع مورد نظر خود براي دريافت مشاوره را در متن پيام اعلام نماييد.

نكته آخر اينكه براي ساپورت آنلاين از ياهو مسنجر استفاده مي شود.به انضمام كتاب «نتورك ماركتينگ از نگاهي ديگر»:

اين كتاب، نوشته خود من است كه به انضمام اين پكيج به صورت رايگان تقديم خواهد شد تا تمامي سئوالات شما پيرامون نتورك ماركتينگ، فروش مستقيم، بازاريابي شبكه اي يا MLM به بهترين شكل ممكن پاسخ داده شود.و نرم افزارهاي ضروري جهت انجام بيزينسهاي معرفي شده:

جهت هر يك از اين پروسه ها به نرم افزارهايي نياز است كه بهترينهاي آنها از اينترنت جمع آوري شده و به انضمام اين محصول تقديم شما خواهد گشت. نرم افزارهايي جهت مديريت مالي شخصي، استفاده از منابع آنلاين، انجام بيزينسها به بهترين نحو و ... . ذكر اين نكته الزامي است كه اين نرم افزارها، هيچ يك جهت سريع پولدار شدن و انواع تقلبهاي رايج در اينترنت نمي باشند كه همگي نرم افزارهايي هستند كاملاً كاربردي در مسير موفقيت و پيشرفت. دقت داشته باشيد كه عامل موفقيت در دراز مدت فقط و فقط صداقت است... .

اين نرم افزارها عبارتند از:


personal finances جهت مديريت مالي شخصي.


CRM-Express Professional جهت مديريت روابط با مشتريان، مديريت موجودي محصولات و پيگيري وضعيت حساب مشتريان.


كد كاربري:۱۲۱۱

نام معرف:مسعود نوراني


power notes جهت مديريت برنامه هاي روزانه


Adobe reader جهت استفاده از اصلي ترين منابع آنلاين يعني كتب الكترونيكي با فرمت PDF.


آخرين نسخه هاي دو مرورگر گوگل كروم و فايرفاكس براي كار با سايتهاي پرداخت در برابر كليك به صورت چندگانه.


اما اين فقط بخشي از چيزي است كه شما به دست مي آوريد:
با خريد اين پكيج عضويت رايگان كتابخانه84edu.net را به دست مي آوريد كه خود به تنهايي ارزشي برابر 8000 تومان دارد. و البته يكي ديگر از محصولات استثنائي 84edu.net يعني مديريت روابط مشتري با CRMExpress Professional 2009 نيز تقديمتان خواهد شد.


كد كاربري:۱۲۱۱

نام معرف:مسعود نورانيضمناً ارسال پكيج به سراسر نقاط ايران رايگان است و شما مي توانيد با خريد پكيج و سپس فروش محصولات ما از طريق كد كاربري كه به شما اختصاص داده خواهد شد، 25% پورسانت به دست آوريد يعني در واقع شما با خريد اين پكيج علاوه بر اينكه براي حركت به سوي موفقيت براي خود، يك راهنماي دلسوز تهيه كرده ايد، موقعيتي براي كسب درآمد نيز ايجاد نموده ايد. طوري كه تنها با فروش 4 پكيج، مي توانيد هزينه اي كه بابت خريد آن پرداخت نموده ايد را جبران نماييد و به دوستان و نزديكان خود نيز اين راه حل استثنائي براي خلاصي از شر دردسرهاي مالي را معرفي نماييد تا با هم به قله هاي موفقيت دست يابيد.

پس وقت را از دست ندهيد و با سفارش اين پكيج از هداياي استثنائي همراه آن لذت ببريد نيز خود را آماده حصول دستاوردهايي عظيم در زندگي نماييد.

ميتونستم خيلي ساده بيام بگم: «آهاي مردم! بشتابيد، بشتابيد. راه رايگان كسب درآمدهاي نجومي!!! » و با اين كارها فروش خود را بالا ببرم و سود زيادي بكنم اما خوب ترجيح دادم با حقايق با شما صحبت كنم. توي اين پكيج روشهايي كه معرفي شده همگي براي موفقيت كار مي برند اما اين زحمت ارزش خواهد داشت چرا كه راههايي براي كسب درآمد براي خود ايجاد مي كنيد كه تا سالها براي شما سوددهي خواهند داشت البته با برنامه ريزي درست ميتونم ادعا كنم كه تا پايان عمر 1000 ساله تان! همچنان براي شما درآمدزايي خواهند نمود و البته كه براي باقياتتان نيز!!!
يه حساب سر انگشتي: با توجه به مكطالبي كه در اين پكيج آموزش داده خواهد شد، شما راههاي فرا خواهيد گرفت كه بدون هيچ سرمايه اي مي توانيد براي خود از داخل منزل بيزينسي راه بيندازيد. اما نكته اينجاست كه آيا اين بيزينس براي شما سوددهي خواهد داشت؟


اجازه دهيد با يك حساب سر انگشتي پتانسيل درآمدزايي اين روشها را ذكر نماييم؛ با توجه به آنچه فرا خواهيد گرفت، مي توانيد يك موقعيت نتورك مارتينگ مناسب را انتخاب كرده و روي آن فعاليت خود را متمركز كنيد. خوب با توجه به چيزي كه ياد ميگيريد، مي توانيد در ماه اول كار خود حدود 200 هزار تومان درآمد داشته باشيد؛ البته در حالت حداقل و فقط در حالتي كه نتورك ماركتينگ را برگزيده باشيد. در ادامه و با استفاده از آموزه هاي خود كه از اين پكيج حاصل شده اند، شروع به پياده سازي بيزينسي ديگر هم ميكنيد مثلاً Affiliate Marketing و با توجه به روشهاي مطرح شده در پكيج ويژه به درآمدي متوسط حدود 150 هزار تومان در ماه ميرسيد آن هم بدون هيچ سرمايه اي و تنها با روزي دو يا سه ساعت زمان گذاشتن؛ خوب تا اينجا در ماه اول كاري خود با روشهاي پكيج ويژه 84edu.net حدود 350 هزار تومان درآمد داشتيد. اما هنوز هم روشهاي رايگان ديگري در اين پكيج آموزش داده شده اند كه مي توانيد از آنها هم درآمد داشته باشيد. نكته جالب و مهم اينجاست كه اين درآمد مي تواند در طي ماههاي بعد افزايش بيابد... .


پس بدون نياز به هيچ سرمايه اي شروع به ساختن بيزينس خود كنيد و از هيچ همه چيز بسازيد...

وقت را تلف نكنيد و همين الآن از طريق فرم زير سفارش خود را ثبت نموده تا شماره حساب و شماره كارت به ايميلتان ارسال گردد. دقت كنيد در صورت داشتن معرف حتما كد و نام وي را به طور صحيح وارد نموده تا در پرداخت پورسانت وي اشكالي رخ ندهد.كد كاربري:۱۲۱۱

نام معرف:مسعود نوراني

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
پكيج ويژه كسب درامد از هيچ همه چيز بسازي

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید