مشخصات آگهی دهنده

آموزش زبان انگليسي در خواب !
6500
1397-01-19
1397-02-18
917 بار
10085070

آموزش زبان انگليسي در خواب !
کامپیوتر خدمات اينترنت

آموزش زبان انگليسي در خواب !

آموزش زبان انگليسي در خواب با كمك امواج مغزي و ضمير ناخودآگاه - كاملا مبتني بر علم

اين مجموعه بي نظير كه در قالب ۳ حلقه CD عرضه مي شود حاوي ۱۹ درس و تمرين به صورت فايل هاي صوتي است. نحوه تدريس اين مجموعه ويژه افراد فارسي زبان بوده و به شيوه اي كاملا نوين به آموزش درك مكالمات زبان انگليسي مي پردازد. فايل هاي اين مجموعه به صورت گفتاري ﴿صوتي﴾ بوده و با فرمت MP3 مي باشد و روي تمام دستگاه هاي پخش موسيقي و همچنين روي كامپيوتر قابل استفاده است. نحوه ذخيره سازي فايلها به صورتي است كه شما ميتوانيد حتي آنها را به روي كارت هاي حافظه و موبايل خود و يا دستگاه هاي كوچك MP3 Player منتقل كرده و هميشه آن را همراه خود داشته باشيد.

حتما اين سوال براي شما پيش آمده است كه مگر ميتوان در خواب انگليسي آموخت ؟

بله ! صداي اين درس ها كه به ۲ زبان فارسي و انگليسي به صورت همزمان ارائه مي شود به خاطر به همراه داشتن امواج ويژه فعال سازي ذهن، مغز شما را در بهترين شرايط يادگيري ﴿يعني زمان استراحت﴾ وادار به حفظ و تجزيه و يادگيري دروس مي كند. بهترين حالت يادگيري اين است كه شما ۱۰ دقيقه قبل از خواب، صداي دروس را به طور ملايم پخش كنيد و با آن به خواب برويد. صبح كه از خواب بيدار شويد در كمال ناباوري بخشي از دروس شب قبل را به خاطر خواهيد آورد. پس از چند هفته انجام اين كار، نتايج شگفت انگيز آن را در درك مكالمات انگليسي خواهيد ديد !

اين روش اصلا معجزه نيست و كاملا منطبق بر قوانين علمي و امواج مغزي بنا نهاده شده است.

اين مجموعه حاوي ۳ حلقه CD است.

نحوه خريد : براي خريد پستي اين محصول، به سايت www.100cd.ir مراجعه كنيد. محصول توسط پست به نشاني شما ارسال مي گردد و شما پول را به مامور پست مي پردازيد.

کلمات کلیدی :
آموزش زبان انگليسي در خواب !

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید