مشخصات آگهی دهنده

خانم نوروزی
02186124139
توافقی
1403-04-04
1402-10-02
31 بار
11364949
استان تهران، یوسف آباد تقاطع فتحی شقاقی جنب طباخی افق پلاک 78 طبقه دوم

دعوت به همکاری ویژه استان تهران و البرز و فارس
بازار کار استخدام

دعوت به همکاری ویژه استان تهران و البرز و فارس

دعوت به همکاری جهت شغلی عالی در استان های تهران، البرز و فارس
روند کار به این صورت هست که شما یک روز جهت مصاحبه تشریف میارید شرکت.
بعد از ثبت نام و مصاحبه، جلسات آموزشی برای شما برگزار خواهد شد و پس از تکمیل مدارک، به عنوان نماینده بیمه های زندگی توی شهرخودتون یا هرجای دیگه که میرید میتونید فعالیت کنید و نیازی به داشتن دفتر نیست.
اسم شما به عنوان نماینده توی تمام قراردادهایی که میبندید ذکر میشه و چون ماه به ماه به تعداد فروش شما اضافه میشه، ماه به ماه حقوقتون افزایش پیدا میکنه.

حتی کنار شغل فعلیتون هم میتونید بصورت پاره وقت فعالیت کنید.
نمایندگان فعال در آینده از ارتقای شغلی بهرمند می شوند و.به پست های مدیریتی نیز نایل میشوند.
چون شما نماینده هستید زمان و محل فعالیت متناسب با وضعیت نماینده و به خواسته ی وی میباشد.
شرکت کنندگان در کلاس پس از پایان دوره آموزش حضوری نیز از سوی کارشناسان بیمه در هر شرایطی پشتیبانی آموزشی، مشاوره ای و تخصصی می شوند.
بهترین فرصت درآمدی برای کلیه کارمندان، دانشجویان،فارغ التحصیلان و کسانی که به زندگی بهتر می اندیشند. «به صورت پاره وقت و تمام وقت در کناردرس، شغل اصلی، و… ».
پشتیبانی و حمایت آموزشی دائم از طرف مدیران ارشد بیمه پاسارگاد
استفاده از دفتر مرکزی بیمه پاسارگاد جهت مشاوره شما
ضمانت کاری به پشتوانه بیمه مرکزی پاسارگاد
تعهد و ضمانت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در قبال بیمه نامه های شما
رسیدن به رویاها نزدیک است.
هدف ما اشتغالزایی با درآمد عالی برای تمام هموطنان عزیزمان است.
استخدام بازاریاب بیمه ایران در تهران و سراسر ایران استخدام بازاریاب بیمه در تهران به صورت تمام وقت استخدام بازاریاب، ویزیتور و کارشناس فروش در تهران استخدام بیمه استخدام بیمه پاسارگاد استخدام بیمه پاسارگاد ۱۴۰۲ استخدام بیمه پاسارگاد در سال 1402 استخدام در شرکت بیمه پاسارگاد چگونه است استخدام فروش و بازاریابی بیمه استخدام فروش و بازاریابی بیمه در تهران استخدام فروشنده با بیمه و پاداش در تهران استخدام کارشناس بیمه آگهی های استخدام بازاریاب بیمه آگهی های استخدام شرکت بیمه پاسارگاد حقوق استخدام بیمه پاسارگاد دعوت به همکاری فرم اولیه درخواست استخدام شرکت بیمه پاسارگاد کار در بیمه پاسارگاد چگونه است؟ متن آگهی استخدام بیمه پاسارگاد مزایای کار در بیمه پاسارگاد
فرصت محدود
جهت ثبت نام و دعوت به مصاحبه، نام و نام خانوادگی و شهر محل سکونت خود را به شماره 09011585710 پیامک فرمایید.

کلمات کلیدی :
استخدام بیمه پاسارگاد در سال 1402 استخدام فروشنده با بیمه و پاداش در تهران استخدام بازاریاب بیمه در تهران به صورت تمام وقت استخدام فروش و بازاریابی بیمه آگهی های استخدام بازاریاب بیمه استخدام فروش و بازاریابی بیمه در تهران مزایای کار در بیمه پاسارگاد کار در بیمه پاسارگاد چگونه است؟ متن آگهی استخدام بیمه پاسارگاد حقوق استخدام بیمه پاسارگاد استخدام در شرکت بیمه پاسارگاد چگونه است فرم اولیه درخواست استخدام شرکت بیمه پاسارگاد استخدام بیمه پاسارگاد ۱۴۰۲ آگهی های استخدام شرکت بیمه پاسارگاد استخدام بیمه پاسارگاد استخدام بازاریاب ویزیتور و کارشناس فروش در تهران استخدام کارشناس بیمه استخدام بیمه استخدام بازاریاب

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید