مشخصات آگهی دهنده

شینگل- فروش شینگل
02128422510
توافقی
1397-04-25
1397-05-24
546 بار
11335136
http://allvars.com

شینگل- فروش شینگل
بازار کار انجام پیمانكاری

شینگل- فروش شینگل

شینگل- فروش شینگل

شینگل یکی از لوکس ترین و پرکاربرد ترین متریال در پوشش سقفهای شیبدار میباشد که قدمت آن به هزاران سال پیش میرسد.امروزه شینگل با دارا بودن وزن کم نسبت به

سطح پوشش دهی در کنار زیبایی و تنوع رنگ و مدل تمام خواسته های مشتریان خود را برآورده نموده.

معرفی مختصر:
شینـگل به دلیل داشتن لایه های اصلی از جنس قیـر فرآوری شده (Bitumen) علاوه بر ماندگاری و انعطاف پذیری بالا، بواسطه یکپارچه شدن پس از نصب در برابر وزش تند بادها

و نشت آب ازخود مقاومت خوبی نشان میدهد. همچنین گرانول های طبیعی استفاده شده روی این نوع پوشش محافظت محصول در برابر تغییر رنگ و آسیب دیدگی فیزیکی لایه اصلی را تضمین مینماید.

در اجرای شینگل از تخته OSB استفاده میشود این متریال یکی از مزایای سقف شینگل میباشد بدین دلیل که هم به عنوان عایق مناسبی جهت گرما ،سرما و صدا و همچنین باعث افزایش قدرت

سطح سقف شده و از ماندگاری بالایی برخوردار میباشد.

در رنگ پردازی شینگل بر خلاف دیگر متریال ها از گرانول های سنگی خودرنگ استفاده شده که این امر باعث میگردد رنگ آن در طول مدتزمان و با تابش نور خورشید تغییر نکند ودارای ثبات رنگی باشد.

لایه های تشکیل دهنده ی شینگل :
شینگل

1- تقویت کننده
(لایه تحتانی) از جنس فایبر گلاس و یا الیاف طبیعی اشباع شده با آسفالت میباشد. در فرآیند تولید شینگل قیری مواد خام آسفالت و گرانول به این لایه اضافه میشوند. بمنظورمحافظت از شینگل (پس از نصب) لایه تقویت کننده میبایست در برابر پارگی، پیچ خوردگی و جمع شدگی مقاومت نماید.

2- آسفالت
هنگام تولید شینگل لایه تقویت کننده توسط لایه ای از آسفالت پوشانده شده و آنرا در برابر نفوذ آب به آن لایه و دیگر اجزای زیرین سقف بطور کامل آب بندی مینماید.
وزن شینگل تولید شده بستگی به ضخامت لایه آسفالت دارد.

3- پوشش گرانول شینگل
لایه ای از گرانول ها بر روی لایه آسفالت پرس میشوند و آسفالت را در برابر پرتوی فرابنفش خورشید محافظت مینماید. بدون این گرانول ها آسفالت بسرعت کیفیت خود را ازدست میدهد.رنگ این گرانول ها کاملا طبیعی بوده ودر اثر گذشت زمان تغییری در آن رخ نمید.

شینگل

کلمات کلیدی :
شینگل فروش سقف شیروانی شینگل گروه مهندسی آلوارس

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید