مشخصات آگهی دهنده

شرکت پارس ساتراپ PSCo
07116363066 & 07116360849
توافقی
1397-01-23
1397-02-22
1620 بار
11288454
شیراز – بلوار میرزای شیرازی – بلوار بهشت – مجتمع ارکیده – واحد2

شرکت پارس ساتراپ PSCo
بازار کار انجام پیمانكاری

شرکت پارس ساتراپ PSCo

شرکت پارس ساتراپ

عمران ، معماری ، شهرسازی

مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجراء

شرکت پارس ساتراپ معتقد است :

نام نیک ، از هر سرمایه ای برتر است ، ودر جهت نیل به این آرمان بزرگ ، ایمان ، صداقت ، امانتداری و تخصص را سر لوحه کار خویش قرارداده است و همواره امید آن دارد که با یاری خداوند بر اعتقاد خویش استوار بماند .

شرکت پارس ساتراپ تحت شماره 4983 سهامی خاص در مورخه5/2/1371 در اداره ثبت شرکتهای استان فارس به ثبت رسیده و در مدیریت برنامه و بودجه فارس داری رتبه معتبر میباشد .

مدیران شرکت از دانش آموخته گان دانشگاه های معتبر کشور میباشند که در به پایان رسانیدن چندین پروژه با کیفیت عالی نقش چشمگیری داشته اند .
این شرکت با پشتوانه تخصصی و تجربی مدیران و پرسنل خود در زمینه های متعدد مهندسی و با بهره مندی از دانش وسیع فنی و با استعانت از باری تعالی به مسئولیتهای مطالعاتی و اجرائی خود به نحو مطلوبی جامه عمل پوشانیده اند .

معیاری که برنامه ریزی شرکت بر آن منطبق میباشد ارائه خدمات فنی مهندسی ،با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن و با اتخاذ تدابیر مدیریتی دقیق و صحیح میباشد بطوریکه اعتبار بدست آمده در طول دو دهه فعالیت مرهون رعایت همین اصول میباشد .

امید است این شرکت بتواند راه متعالی فوق الذکر را در تمام زمینه های تعهدی برای همیشه ادامه دهد .

گروه مدیریت پارس PMG

بمنظور مشارکت فعال در عرصه مدیریت اطلاعات و مشاوره ، در راستای اجرای موفق پروژه های کشور ، با بهره گیری از متخصصین مجرب و با استفاده از تکنولوژی نوین تشکیل گردیده است و افتخار داریم خدمات حرفه ای در زمینه مدیریت پروژه ، مدیریت طرح (MC) ، عارضه یابی و مهندسی ارزش را در عالی ترین سطح ممکن ارائیه مینمایم .

گروه ویلا سازان پارس PVG

مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای ویلاهای مدرن به سبکهای اروپائی وآسیائی و بومی در سطح انبوه و انفرادی با سقفهای شیبدار و مسطح با بهره برداری از متریال نوین در صنعت ساختمان و رعایت مباحث مقررات ملی ساختمان بخصوص مبحث 19مقررات مصرف بهینه انرژی در سطح کشور در مدت زمان کوتاه و با قیمت بسیار مناسب .

گروه معماری سبز پارس PGAG

مشاوره ، طراحی ، اجراء و تاًمین تجهیزات بام سبز ROOF GARDEN & دیوار سبز (باغ عمودی) GREEN WALL در سطح کشور.

کلینیک تخصصی ساختمان پارس PBPC

مشاوره ، تهیه و توزیع محصولات و مصالح نوین ساختمان درسطح کشور دربرند های معروف و استاندارد داخل و خارج کشور به قیمت مصوب کارخانه و ارایه خدمات تدارک ، پشتیبانی و تجهیز پروژه ها انبوه سازی .


شیراز – بلوار میرزای شیرازی – بلوار بهشت – مجتمع ارکیده – واحد2

تلفن دفتر مرکزی 6363066 -0711 & فاکس 6360849 -0711

Email : [email protected]

کلمات کلیدی :
شرکت پارس ساتراپ شیراز تهیه و توزیع محصولات مصالح نوین ساختمان خدمات تدارک و تجهیز پشتیبانی پروژه های انبوه سازی کلینیک تخصصی ساختمان پارس PBPC گروه ویلا سازان پارس PVG اجرای ویلا های مدرن سبکهای اروپائی و آسیائی سقفهای شیبدار و مسطح متریالهای نوین صنعت ساختمان مصرف بهینه انرژی مدیریت طرح عارضه یابی مهندسی ارزش مدیریت اطلاعات تکنولوژی نوین مدیریت پروژه گروه مدیریت پارس PMG گروه معماری سبز پارس PGAG تامین تجهیزات بام سبز ROOF GARDEN باغ عمودی دیوار سبز GREEN Wall عمران معماری شهرسازی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید