مشخصات آگهی دهنده

رباتيك بافق
09154145424
توافقی
1397-01-16
1397-02-15
844 بار
11263488
مشهد، بلوار وکیل آباد،صیاد شیرازی، بین صیاد 30و 32- پلاک 77-طبقه اول

رباتيك بافق
بازار کار استخدام

رباتيك بافق

معرفي پايگاه :
كانون رباتيك تشكلي با حضور اساتيد دانشگاه ، متخصصين ،نخبگان علمي ، فرهنگيان و دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي مهندسي ازجمله برق ، كامپيوتر و مكانيك و نيز همكاري جمعي از دبيران آموزش و پرورش همواره سعي خود را بر آن داشته تا با گسترش آموزش و پژوهش نقش خويش را در پيشرفتهاي سريع علوم مختلف در كشور ايفا نماييد .
اهداف :
كانون رباتيك با هدف ترويج علم رباتيك شكل پذيرفته، رباتيك همراه با قابليت هاي ايجاد خلاقيت و شكوفايي استعداد ، تلفيق كار عملي و تئوري ، هيجان بالا ،رقابت سازنده ، ريسك پذيري ، تنوع طلبي و ... مي تواند جايگزيني مناسب براي رفع انحرافات اصلي جامعه از قبيل ابتذال و بي بند و باري ،روابط نامناسب ، اعتياد به مواد مخدر و بازيهاي رايانه اي ، بيكاري و ... باشد. و در اين راستا كانون رباتيك جوان ايراني با استفاده از كادري مجرب و توانمند توانسته گامي هر چند محدود در به ثمر رساندن اين هدف در جامعه بر دارد.
فعاليت ها :
- برگزاري كلاس هاي آموزشي رباتيك درسراسر كشور با محوريت اختراع و نوآوري
- برگزاري مسابقات متعدد رباتيك در رشته هاي تعقيب خط، حل ماز، فوتباليست، جنگجو، نورياب،آتش نشان، امدادگر و ...
- برگزاري همايش ها و كنفرانس ها در كشور با ترويج شعار "ما مي توانيم"
دعوت به همكاري:
بدين منظور در راستاي اهداف كانون از تمامي دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي مهندسي برق، كامپيوتر، مكانيك و نيز فزهنگيان و مدرسين سازمان آموزش و پرورش كه علاقمند به امر تدريس و اخذ نمايندگي و ترويج علم رباتيك مي باشند دعوت به همكاري مي گردد.
جهت كسب اطلاعات از روند جذب ،نام و نام خانوادگي و شهر محل سكونت خود را همراه با آدرس ايميل به شماره 09154145424 ( مهندس دقيق بين عضو هيئت مديره نمايندگي هاي رباتيك ربو ايران ) پيامك نماييد.
ايميل: [email protected]
سايت روبوايران: WWW.ROBO-IRAN.COM

کلمات کلیدی :
رباتيك بافق

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید