مشخصات آگهی دهنده

نمايندگي رباتيك با ارايه مجوز اموزشي
0511-8652760
توافقی
1397-01-15
1397-02-14
653 بار
11262051
مشهد،بلوار وکیل اباد،بلوار اب و برق،بین هشتم شهریور 9 و میدان خیام،پل

نمايندگي رباتيك با ارايه مجوز اموزشي
بازار کار نمايندگي

نمايندگي رباتيك با ارايه مجوز اموزشي

معرفي رباتهاي آموزشي و ادوات كمك آموزشي شركت صنايع هوشمندافزار آراد ( صها )
امروزه رباتها در حيطه وسيعي گسترش پيدا كرده اند. رباتها در حيطه تحقيق و پژوهش و مطالعات دانش آموزي و دانشجويي و نيز مسابقات رباتيك داخلي و خارجي حضور فعال دارند. رباتها بر اساس عملكردشان به چند نوع تقسيم مي شوند كه رباتهاي آموزشي يكي از انواع آنهاست.
رباتهاي آموزشي اساس پيدايششان به نوعي مشابه رباتهاي صنعتي بوده كه با ساده سازي مدارات الكترونيكي و نرم افزار ها و نيز در اختيار گرفتن ادوات گران مكانيكي در توليد انبوه با قيمت هاي مناسبتر توانسته بستري مناسب را جهت عمومي سازي اين علم جذاب و پرهيجان فراهم نموده و بتواند مسير اين علم را از سطوح دانشگاهها و مراكز منحصر به فرد به سوي منازل سرازير نمايد تا عموم كودكان و نوجوانان اعم از دختر و پسر نيز بتوانند از اين علم بهره مند گردند.
رباتيك با هيجان بالا، تنوع فراوان، خاصيت ريسك پذيري و نيز قابليت برد و باخت كه تماما در يك محيط سازنده، خلاق و مثبت صورت مي پذيرد مي تواند با قابليت هاي خود كه به نوعي بناي انحرافات اصلي جوانان در جامعه نيز وجود همين قابليت ها ليكن در حيطه منفي مي باشد جايگزيني مناسب و مثمر ثمر براي آنان باشد.
امروزه اگر ما شاهد بي بند و باري، ابتذال، چت در فضاي مجازي با انگيزه هاي منفي هستيم و از سويي گسترش روابط نامشروع را ميان دختران و پسران عزيزمان مي بينيم و نيز وجود مواد مخدر را با تنوع زياد آن(ترياك، حشيش، شيشه، قرصهاي روانگردان و ....) قدرتمند مي بينيم دليل اول آنست كه اينها تماما قابليتهاي فوق الذكر را دارا بوده و ما نتوانستيم جايگزيني مناسب با اين قابليتها به وجود آوريم.
شركت رباتيك آراد با بيش از 4 سال سابقه در زمينه طراحي و ساخت ربات هاي آموزشي هم اكنون به عنوان توليد كننده برتر در كشور شناخته شده و توانسته با همكاري نهادهاي دولتي و خصوصي فعاليت خود را گسترش دهد و امروز شاهد آنيم با شركت و رغبت بي نظير دانش آموزان در اين رشته مفرح و جذاب هم به نوعي اين بحرانها در دانش آموزان شركت كننده كاهش يافته و هم به نوعي كار آفريني مناسبي صورت پذيرفته است.
شركت صنايع رباتيك آراد در راستاي گسترش فعاليت فرهنگي خود در زمينه آموزش علم رباتيك همراه با عرضه انواع رباتهاي آموزشي و ابزارهاي كمك آموزشي با بوجود آوردن شرايط بسيار جذاب علمي از متخصصين و فرهنگيان محترم با توانمديهاي زير در بخشهاي مختلف دعوت به همكاري مي نمايد.
مزاياي فعاليت:
1-حركت در زمينه يك فعاليت مناسب فرهنگي كه باعث گسترش علم در جامعه و نيز پيشرفت نسل نوجوان و جوان مي گردد.
2-ايجاد شرايط بسيار مناسب اقتصادي براي افراد مسئول و متعهد
3-ايجاد اشتغال در جامعه
4-بوجود آمدن شرايط بسيار مناسب كاري در زمينه رشته تحصيلي دانشگاهي
5-تشكيل كار گروههاي تخصصي و ايجاد شوراهاي نخبگان شهري
6-و ...
7-تخصص هاي مورد نياز:
1-نمايندگان فروش در شهر هاي مختلف كشور من جمله:
تهران – اصفهان-تبريز- رشت-اراك-قم-اهواز-همدان-كرمانشاه-ايلام-شيراز-ساري-گرگان و نيز ساير مراكز استانها و شهرهاي مهم استانها
قابل ذكر است در شهرها و بخش هاي كوچك تر استانها فعاليت شركت انحصاري و در ساير مراكز با شرايطي به صورت انحصاري و غير انحصاري اعطا مي گردد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت ما به نشاني WWW.Saha-co.com مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از بخش پذيرش نمايندگي دريافت نماييد.
2-مدير فروش:
شركت در راستاي گسترش فعاليت اساسي خود در استان خراسان رضوي از نيروهاي توانمند در زمينه مديريت بازاريابي و راهكارهاي فروش به روش سنتي و نوين دعوت به همكاري مي نمايد.
(آموزش پيشرفته و مقدماتي اصول فروش نيز به علاقه مندان داده خواهد شد.)
3-بازارياب: با شرايطي بسيار مناسب از منظر اقتصادي افرادي كه مايل به بازاريابي در يك زمينه بسيار مناسب مي باشند مي توانند مراجعه نمايند.
مزاياي اصلي بازاريابي اين طرح:
-عدم كار صرفا تجاري از ديدگاه مخاطب و نيز خدمت رساني به جامعه در راستاي برنامه هاي جمهوري اسلامي ايران
-فضاي بكر كاري
-جذاب و نو بودن اين كار به نسبت تمامي مشاغل مجود در بازار
شهرهاي مورد نياز بازارياب: مشهد-بيرجند-آبادان-آمل-قائمشهر-سمنان-بجنورد
4-مدرس: دانشجويان متخصص در زمينه برق و الكترونيك نيز مي توانند در اين فعاليتها شركت نموده و بعد از ديدن دوره پيشرفته آموزشي براي تدريس به مدارس غيرانتفاعي و دولتي، كانون ها و پژوهشسراها اعزام گردند.
براي مدرسين داشتن مسائل شخصيتي و فرهنگي مناسب بسيار مهم مي باشد.
به اميد آنكه ايران اسلامي را روز به روز سربلندتر و مستحكم تر ببينيم.
دفتر مركزي: مشهد مقدس- بلوار وكيل آباد-بلوار هشتم شهريور-بين 8شهريور 9 و ميدان خيام پلاك 433
شماره تماس:8652760-0511و09159167361(تهراني)
نشاني سايت: www.saha-co.com

کلمات کلیدی :
نمايندگي رباتيك با ارايه مجوز اموزشي

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید