مشخصات آگهی دهنده

:: قابل توجه صاحبان سايتها و وبلاگها
توافقی
1397-01-15
1397-02-14
932 بار
11259561

:: قابل توجه صاحبان سايتها و وبلاگها
بازار کار بارازيابي

:: قابل توجه صاحبان سايتها و وبلاگها

:: قابل توجه صاحبان سايتها و وبلاگها و همه كاربران اينترنت ::
به سيستم جديد تبليغاتي منحصر بفرد و استثنايي ايران ماركت سنتر خوش آمديد.

در اين سيستم سه روش درآمد زايي تعريف شده است:

روش اول كسب درآمد: شما ميتوانيد با تبليغ يا معرفى كردن محصولات اين سايت در سود فروش بيش از 1000 فروشگاه عضو سيستم ايران ماركت سنتر سهيم شويد.
در اين سايت محصولات متنوعي با پورسانت هايي تا 75 درصد از قيمت كل كالا تعريف شده است كه اگر خريدار از طريق تبيلغات شما يكي از اين محصولات را خريداري نمايد، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور مي شود. پورسانت برخي از محصولات به حدي بالا است كه تقريبا بيش از 90 درصد از سود فروش، براي تبليغ كننده منظور شده است.
تعيين پورسانت بالا به دليل رقابتي است كه بين فروشندگان در اين سيستم وجود دارد. بنابراين در اين سيستم، بيشترين سود نصيب تبليغ كنندگان مي شود.
براي عضويت به آدرس زير برويد
http://www.bziran.com/AdsAffiliate.php?AdsID=36007
روش دوم كسب درآمد: سيستم تبليغاتي ايران برنامه جذابي براي افزايش درآمد تبليغ كنندگان تهيه كرده است. تبليغ كنندگان از اين امكان جديد ميتوانند درآمد فوق العاده اي داشته باشند و اين درآمد ميتواند تا سالها همراه شما باشد و ساليان سال از آن منتفع گرديد. اين برنامه كاملا مطابق با قوانين كشور تنظيم شده است.
در اين برنامه شما علاوه بر تبليغ براي فروش محصولات اين سايت و كسب پورسانت از هر فروش، ميتوانيد ساير تبليغ كنندگان را به عضويت و فعاليت در اين سيستم تبليغاتي دعوت نماييد. به اين ترتيب شما در درآمد كليه تبليغ كنندگاني كه مستقيما از طريق شما عضو سيستم تبليغاتي شده باشند سهيم خواهيد شد.
سهم شما 5 درصد از كل مبلغ پورسانت سفارشات تبليغ كنندگاني است كه شما آنها را به اين سيستم دعوت نموده ايد.
به طور مثال اگر شما 200 تبليغ كننده را به عضويت در سيستم تبيلغاتي ايران دعوت نماييد و با فرض اينكه فقط 100 نفر از آنها فعال باشند و هر كدام از آنها بطور متوسط ماهيانه 100 هزار تومان درآمد كسب كنند، سهم شما از هر كدام 5 هزار تومان خواهد شد و جمعا شما هر ماه 500 هزار تومان درآمد كسب خواهيد كرد كه اين درآمد بصورت مادام العمر براي شما منظور مي شود. يعني اگر شما در آينده هيچ فعاليتي در اينترنت نداشته باشيد و هيچ كاري انجام ندهيد باز هم از محل درآمد تبليغ كنندگان زير مجموعه، ميتوانيد درآمد ماهيانه مناسبي داشته باشيد.
اين درآمد علاوه بر درآمدي است كه شما از پورسانت فروش هاي خودتان كسب ميكنيد.
حال اگر تعداد تبليغ كنندگان معرفي شده از طرف شما بيشتر شود و يا اينكه آنها فعاليت خود را بيشتر نمايند، درآمد شما باز هم افزايش خواهد يافت.

براي عضويت به آدرس زير برويد
http://www.jadidtarinkala.com/AdsAffiliate.php?AdsID=36007
روش سوم كسب درآمد: در اين روش نيازي به داشتن سايت و وبلاگ و ليست ايميل و غيره نداريد. فقط كافي است كه از روابط عمومي خوبي برخوردار باشيد و گوشي تلفن را برداريد و بر اساس ليست تلفني كه درسايتهاي مختلف مانند سايت كتاب اول و ساير سايتها و همچنين در كتابهاي مرجع در اختيارتان قرار دارد محصولات برتر سيستم را به ديگران معرفي نماييد و سفارش دريافت نماييد.

اين روش يك نوع بازاريابي تلفني است كه مزاياي زيادي نسبت به ساير بازاريابي ها دارد. برخي از ويژگي ها و مزاياي بازاريابي در اين سيستم عبارتند است از:

1- شما هيچ گونه رابطه مالي با خريدار محصول پيدا نمي كنيد و هيچ نگراني از بابت تخفيف گرفتن و غيره نخواهيد داشت.
2- شما هيچ ارتباط مالي با فروشندگان هم نداريد، چون پورسانت شما توسط سيستم ايران ماركت سنتر به شما پرداخت مي شود.
3- تنوع كالا در سيستم باعث خواهد شد كه شما بتوانيد براي هر شركت، موسسه و يا هر فردي با هر سن و سالي كالايي براي فروش داشته باشيد. مثلا در اين سيستم شما ميتوانيد به زنان و دختران كالاهاي جديد مخصوص به ايشان را پيشنهاد كنيد و يا مثلا براي كنكوري ها و يا دانشجويان كالاهاي خاص آنها را ارائه دهيد. براي انواع موسسات و شركتها، كالاهايي كه ميتواند در فعاليت آنها تحول ايجاد كند را پيشنهاد كنيد.
4- چون تعداد فروشنده هاي عضو سيستم زياد است، بنابراين قيمت كالا ها در سيستم بصورت رقابتي است و شما ميتوانيد روي قيمت مانور دهيد.
5- ضمنا فروشنده ها در رقابت با يكديگر و براي فروش بيشتر، بالاترين پورسانت را براي بازارياب يا تبليغ كننده در نظر ميگيرند و در نتيجه درآمد شما افزايش خواهد يافت.
6- اگر شما در هر روز فقط با 70 نفر ارتباط بر قرار كنيد و از فقط 12 نفر آنها سفارش دريافت نماييد، با فرض اينكه متوسط مبلغ سفارشات 10 هزار تومان باشد و متوسط كميسيون هر سفارش 50 درصد باشد آنگاه شما در هر روز 60 هزار تومان و در هر ماه 1 ميليون و 800 هزار تومان درآمد خواهيد داشت كه رسيدن به اين تعداد سفارش براي هر فردي با روابط عمومي متوسط امكان پذير است و با كمي تجربه ميتوانيد چند برابر اين مبلغ درآمد داشته باشيد.


براي عضويت به آدرس زير برويد
http://www.IranianKala.com/AdsAffiliate.php?AdsID=36007


کلمات کلیدی :
قابل توجه صاحبان سايتها و وبلاگها

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید