مشخصات آگهی دهنده

كورش اسپرت از تمامي استانهاي كشور نمايند
توافقی
1397-01-26
1397-02-25
846 بار
10108043
کیلومتر 7 جاده سیمان

كورش اسپرت از تمامي استانهاي كشور نمايند
بازار کار نمايندگي

كورش اسپرت از تمامي استانهاي كشور نمايند

توليد و فروش انواع دستگاههاي بدنسازي حرفه اي مدرن ساخت داخل با كيفيتي بي نظير در كشور
دفتر مركزي در شهر مشهد مركز خراسان رضوي واقع است ، بازار و خدمات تجاري و تجهيزات ورزشي از عمده فعاليتهاي اين گروه مي باشد كه در ضمينه دستگاههاي بدنسازي آنها را درچهار كلاس به جهت بالابردن استانداردهاي صنعت ارائه مي كند. كورش اسپرت توليد كننده سازه هاي بااستحكام و زيبا مي باشد كه توانسته است تلفيق زيبايي از هنر و صنعت بوجود آورد.اين گروه توليد تجهيزات تناسب اندام را از سال 1370 در پيش داشته است ، و سازنده تجهيزات تناسب اندام با سريعترين رشد در استان خراسان بوده كه توانسته است بيش از 70 درصد از باشگاههاي استان خراسان را تجهيز نمايد ،كورش اسپرت هم اكنون تحت پوشش اداره كل صنايع مي باشد.
فلسفه كورش اسپرت
كورش اسپرت به ارائه محصولات با كيفيت به مشتريان تجاري خود به گونه اي كه با كمترين هزينه نسبت به دستگاهها و نمونه هاي مشابه خارجي مي باشد ، پرداخته است ، به طوري كه هميشه بيش از انتظارات مشتري براي خدمات بهتر اقدام نموده است . با توجه به اينكه متخصصين ما داراي تجارب سنتي ، در تناسب اندام و تجربه هايي در مسابقات بدنسازي و داراي مقامهاي برتر كشوري مي باشند ( رضا عنبراني قهرمان بدنسازي ) به جرات مي توان گفت كه اين تجربيات در امر توليد دستگاهها بسيار مفيد بوده و همين امر باعث پيشرفت چشمگيري در ساخت دستگاههايي متناسب با حركات پرورش اندام مي باشد .

به نظر ما تجهيزات زيبا و كارا بعلاوه تمرينات مداوم و صحيح به عينيت بخشيدن تلاش ما در امر توسعه اين ورزش تاثير مستقيم خواهد داشت.
كورش اسپرت با تيم طراحي و توسعه و خط توليد تجهيزات بدنسازي خود سعي در عينيت بخشيدن به صنعت پيشرو وسالم در كشور دارد . و با تركيبي از نوآوري استراتژيك ، زيبايي و ابزار پيشرفته روز به روز به سوي اين هدف گام بر مي دارد ، كورش اسپرت و تجهيزات پرورش اندام ، نه تنها در حد انتظار كاربران بلكه ،به وجد آورنده آنها است
با توجه به داخلي بودن كامل خط توليد اين دستگاهها از نظر قيمت نيز بسيار مقرون بصرفه مي باشند.

طرح ماتريكس ( Matrix )
با گارانتي و خدمات پس از فروش

كورش اسپرت نامي مطمئن در صنعت ورزش ايران.
مشهد كورش اسپرت از تمامي استانهاي كشور نماينده فعال مي پذيرد.
با مديريت رضا عنبراني
براي مشاهده و دانلود كاتالوگ آلبوم كامل محصولات طرح ماتريكس محصولات باشماره 09359409985 تماس بگيريد

قيمت: تماس بگيريد
آدرس: مشهد - كيلومتر 7 جاده سيمان

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
كورش اسپرت از تمامي استانهاي كشور نمايند

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید