مشخصات آگهی دهنده

فناوران شبکه
01144885737
توافقی
1402-09-07
1402-11-02
85 بار
11364911
مازندران، محمودآباد، امام رضا 38، پلاک 105

خدمات کامپیوتری فناوران شبکه - FanavaraneShabake
کامپیوتر تعمیر و نگهداری

خدمات کامپیوتری فناوران شبکه - FanavaraneShabake

خدمات کامپیوتری فناوران شبکه با مدیریت بهروز گل با تیم کار آزموده و تلاش برای گسترش تکنولوژی آی تی و به همچنین به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود سعی می نماید با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کار آزموده و با تکیه برسال ها تجربه در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر، فعالیت خود را در عرصه فناوری اطلاعات همواره دنبال نماید. فعالیت ما در زمینه سخت افزار، نرم افزار و شبکه می باشد و در همین راستا با شرکت ها و نهاد ها زیادی در طول این سال ها همکاری داشته و با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی پروژه های شبکه، اتوماسیون و سرویس و نگهداری تجربه بسیار بزرگی را کسب نموده است.
عمده فعالیت این شرکت در زمینه پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتر می باشد که بیش از 20 سال در این زمینه سابقه کاری دارد و در این مدت با بسیاری از شرکت ها و موسسات تجاری، بازرگانی همکاری داشته و تجربه کسب نموده است.

کلمات کلیدی :
fanavaraneshabake ir fanavaraneshabake fanavarane shabake computer services hardware software network it Computer repair troubleshooting فن آوران شبکه فن اوران شبکه خدمات کامپیوتری سخت افزار نرم افزار شبکه آی تی تعمیر کامپیوتر عیب یابی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید