مشخصات آگهی دهنده

مهندس محمدی
0
توافقی
1403-05-01
1402-07-12
55 بار
11364007
کلانشهر رشت، شهرستان خمام، میدان ولیعصر، خیابان امام رضا(ع)، شرکت لوتوس تجهیز کاسپین

آنالایزرفیبر ASCO(پکوفود سابق)
صنعت توليد مواد غذايي

آنالایزرفیبر ASCO(پکوفود سابق)

دستگاه اندازه گیری فیبر، جهت استخراج و اندازه گیری فیبرخام، انجام آزمایشات و تعیین ADF,NDF, Fiber ، تعیین فیبر و الیاف نامحلول در شوینده های خنثی و اسیدی مورد استفاده قرار می گیرد. فیبر اتوماتیک تحت تکنولوژی آنکوم می باشد. با کمک این دستگاه می توان با دقت و سرعت بالا بخش های الیافی مواد خوراکی دام و طیور و مواد غذایی انسانی را اندازه گیری کرد. این دستگاه برای تعیین اجزای فیبری خوراک (شامل سلولز، همی سلولز و لیگنین) با دقت بسیار زیاد کاربرد دارد. این دستگاه با ظرفیت حداکثر 21 بگ، این امکان را به اپراتور می دهد که همزمان 21 نمونه را مورد آزمایش قرار دهد که باعث کاهش خطای آزمایش می گردد. همچنین باعث کاهش قابل توجه در هزینه آزمایش در مقایسه با روشهای متداول دیگر و کاهش هزینه نیروی انسانی تا 50% می گردد.
از ویژگی های دیگر این دستگاه:
دارای دیگ Stainless Steel316 ضد اسید با قدرت تحمل فشار بالا . راک های ساخته شده از جنس پلی اتیلن ضد اسید با قالبهای تزریقی سیستم کنترل حرارت دیجیتال با دقت 0.1 درجه . سیستم تایمر دیجیتال با قابلیت تنظیم برنامه زمانی . المنت کم مصرف بدون تماس با محلول و نمونه. خنک کننده با چیلر مخصوص فیبر بدون نیاز به آب شهری و مصرف بی رویه آب. دارای شیر تخلیه ضربه ای ضد اسید از جنس استنلس استیل . دارای استهلاک بسیار پایین , جواب بسیار دقیق.
وزن و حجم کم با قابلیت جابجایی آسان.
برندASCO به نمایندگی گروه صنعتی لوتوس تجهیز کاسپین به طراحی، تولید و عرضه تجهیزات آزمایشگاهی میپردازند که برای برقراری ارتباط با این تیم و اطلاع از ویژگی های هر یک از محصولات و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده استفاده نمایید.
01334454031
09045358545
http://ascofood.com
www.instageram.com/ascofood

کلمات کلیدی :
آنلایزر فیبر کجلدال هضم لوتوس تجهیز کاسپین ASCO پکوفود سابق

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید