مشخصات آگهی دهنده

شرکت پرگاس پرتو صنعت آریا
02144229389
توافقی
1402-09-19
1402-10-19
36 بار
11363995
مرزداران خیابان بیژن ابراهیمی خیابان سیزدهم برج الوند طبقه منفی یک واحد ۷۲

فروش گریس کلوبر ASONIC GHY 72
صنعت مواد شیمیایی

فروش گریس کلوبر ASONIC GHY 72

توضیحات: گریس کلوبر آسونیک GHY 72 یکی از گریس های حرارتی است که دارای روغن پایه ی مقاومی است و در دمای بالا کارایی خود را حفظ میکند. این گریس در محیطی کاملا ایزوله و به دور از آلودگی های محیطی تهیه میشود و نقش مهمی در کاهش صدای قطعات دارد و وظیفه ی آن حفاظت از قطعات در دمای بالا میباشد. این گریس در کاهش خوردگی و ساییدگی قطعات نقش بسیار مهمی داشته و در نتیجه هزینه های تعمیر و تعویض قطعات را به حداقل میزان ممکن میرساند. عملکرد بالای ASONIC GHY 72 به دلیل ترکیب بهینه آن از اجزای محصول است: روغن استر، غلیظ کننده پلی اوره، یک بسته افزودنی ویژه، ترکیب شده در یک محیط تولیدی خاص و تمیز.این ویژگی های خارق العاده ASONIC GHY 72 را برای استفاده در یاتاقان های غلتشی تضمین می کند:

خلوص بالا
نویز پایین
ماندگاری طولانی
مقاومت بالا در برابر آب
محافظت در برابر خوردگی خوب


کاربرد: ASONIC GHY 72 به طور ویژه برای روانکاری طولانی مدت یا مادام العمر قطعاتی که در معرض طیف وسیعی از دمای سرویس قرار دارند، مفید است، به عنوان مثال: بلبرینگ در موتورهای الکتریکی، فن ها، تهویه مطبوع، ژنراتورهای خودرو، رایانه ها، درایوهای CD و همچنین لوازم خانگی و تجهیزات اداری و ...ویژگی ها:

گریس مناسب حرارت بالا

عمر طولانی

جلوگیری از خوردگی، سایش و اکسیداسیون

نویز پایین

کلمات کلیدی :
گریس فروش گریس فروش گریس کلوبر گریس صنعتی فروش گریس صنعتی روغن صنعتی روغن موتوری روانکاری گریس کاری گریس کلوبر گریس کلوبر ASONIC GHY 72 فروش گریس کلوبر ASONIC GHY 72

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید