مشخصات آگهی دهنده

یاشار نوری
09205605688
توافقی
1403-03-02
1403-05-24
127 بار
11362757

استند رومیزی | استند رومیزی ورازیب
خدمات چاپ و تبليغات

استند رومیزی | استند رومیزی ورازیب

ورازیب فعال در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت استند فروشگاهی، استند نمایشگاهی، استند ایستاده ، استند رومیزی و استند آویز می باشد.

استند رومیزی ورازیب: با تبلیغ کالای های کوچک و خرد خودتان در جای مناسب و نمایش بهتر آن، به وسیله استند رومیزی می توانید به سود بهتر و تبلیغ مفید و سودمند دست پیدا کنید. برای تبلیغ و فروش کالاها با ابعاد کوچک و متوسط از ابزارهای مختلفی استفاد می شود. که این ابزار می تواند از نمایشگرهای دیجیتال تا قرار گیری ساده محصول در ویترین، کانتر یا پیشخوان خرده فروشی های و فروشگاه ها باشد. یکی دیگر از روشهای فروش و نمایش محصول برای محصولات خرد و متوسط استند رومیزی است.

استند رومیزی همانطور که از نامش پیداست. به محصولی گفته می شود. که برای فروش و تبلیغ و جاسازی بهتر محصول شما استفاده می شود. بدین شیوه که دراین استند می توان، محصول را قرارداده، سپس استند را برای فروش و برند سازی محصول روی میز کانتر قرار داد. تا خریدار در حین حساب و دقیقا در نقطه پایانی فروش، محصول شما را ببیند. زمان پرداخت خرید و نقطه قرارگیری محصول شما می تواند در بهبود وضعیت فروش شما مفید واقع گردد.
ورازیب با در نظر گیری اهمیت حوزه تبلیغات در کشور، قدم به حوزه مشاوره، طراحی و تولید استند های تبلیغاتی گذاشتیم. و سعی در بهبود وضعیت تولید استند های تبلغای از نظر طراحی صنعتی را داریم.

ما با داشتن گروهی مجرب گام اول همکاری خود را برای همکاری با شما به مشاره ای شفاف قرار داده ایم. تا با شفافیت اطمینان و اعتماد شما را جهت ارتباطی مداوم توام با تولید داشته باشیم.
ما تمام سعی خود را می کنیم تا در طول مسیر همیشه همراه شما باشیم
09205605688
ما طراح و تولید کننده استند هستیم طرح نو برای خود در نظر بگیرید و طراحی و تولید آن را به ما بسپارید
09205605688

کلمات کلیدی :
استند استند رومیزی استند ورازیب استند رومیزی ورازیب

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید