مشخصات آگهی دهنده

شرکت لک لک گروپ
09025778111
توافقی
1403-04-28
1402-01-28
63 بار
11362160
تهران - خیابان جمالزاده شمالی - جنب کوچه شیبانی - پلاک ۳۵۵ - واحد ۶

خرید از سایت های خارجی، تحویل در ایران توسط گروه تجاری لک لک
خدمات خدمات بازرگانی

خرید از سایت های خارجی، تحویل در ایران توسط گروه تجاری لک لک

خرید از سایت های خارجی، تحویل در ایران توسط گروه تجاری لک لک
گروه تجاری لک لک، خدمات خرید از خارج مانند خرید از آمریکا، انگلستان، آلمان، چین، ترکیه، امارات و دیگر کشورها را به راحتی و با قیمت های به صرفه برای شرکت ها و سازمان ها و همچنین اشخاص حقیقی در حجم های خرد و عمده انجام می دهد. لک لک کالای مورد نظر شما را از سراسر دنیا خرید می کند و درب منزل یا محل کار به شما تحویل می دهد. (خرید از آمازون و دیگر سایت های دنیا)
علاوه بر خرید و حمل کالا، خدمات پرداخت و خرید ارزی برای اقلام غیرفیزیکی مانند خرید اکانت های مختلف، پرداخت حق عضویت، خرید فایل الگو و کتاب، واریز به شرکت های خارجی جهت خرید کالا و ... نیز از خدمات گروه لک لک می باشد.
شرکت در مزایده های فروشگاه هایی مانند ایبی (ebay) و دیگر فروشگاه های آنلاین و خرید از آنها نیز از سرویس های لک لک گروپ می باشد.
یک امکان مورد علاقه دیگر برای کسب و کارها، امکان مکاتبه با شرکت های خارجی و استعلام قیمت و در نهایت خرید و تحویل کالا می باشد.
نحوه ثبت سفارش:
برای خرید کالا از کشورهای خارجی می توانید لینک آن را از سایت خارجی مورد نظر کپی کنید و در صفحه ثبت سفارش وب سایت لک لک قرار دهید. و پس از نمایش قیمت پرداخت ریالی آنلاین انجام دهید
ادرس وبسایت جهت ثبت سفارش:
www.laklakgroup.com

اینستاگرام:
www.instagram.com/laklakgroup/
تلگرام:
https://t.me/laklak_online_shopping

تلفن:
02157782000

کلمات کلیدی :
خرید از سایت های خارجی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید