مشخصات آگهی دهنده

آموزشگاه آشپزی الیسان
02144779298
توافقی
1403-05-03
1401-11-30
110 بار
11361386
تهران منطقه 22 شهرک گلستان بلوار کاج سروستان 13 پلاک 102 آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل

کلاس آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای
آموزش آشپزی

کلاس آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای

کلاس آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای شرکت در کلاس سوسیس و کالباس به راحتی امکان پذیر است. برخی از افراد تصور می کنند که برای یادگیری تهیه سوسیس و کالباس نیاز به هزینه و زمان زیادی است. در حالی که با شرکت در دوره سوسیس و کالباس آموزشگاه وانیل می توانند به راحتی و با قیمت مناسبی فنون و تکنیک های مورد نیاز را بیاموزند. دوره حرفه ای سوسیس و کالباس در اموزشگاه آشپزی وانیل تهران مطابق با سرفصل های فنی و حرفه ای برگزار میشود و تمرکز اساتید ما تدریس نکات بازار کاری میباشد تا شما بتوانید بعد از اتمام این دوره جامع سوسیس و کالباس از مهارت های کسب شده خود درآمدزایی داشته باشید. آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای وانیل یک کلاس دو روزه است.
این دوره در مدت زمان دو روز به صورت فشرده از ساعت 9 صبح تا 6 عصر برگزار میشود
در کلاس آموزش پیشرفته و استاندارد سوسیس و کالباس موارد ذیل را آموزش خواهید دید:
✅ژامبون_ مرغ و قارچ
✅ژامبون_گوشت
✅ژامبون_بوقلمون
✅کالباس_ مخلوط
✅ژامبون چیکن پارما
✅ کالباس پپرونی
✅سالامی
✅سوسیس _چیلی
✅سوسیس_ مرگس(مرگز)
✅سوسیس آلمانی( مرغ _گوشت_بوقلمون)
✅هات_داگ گوشت
✅کراکف_پنیری
✅فرانکفورتر
✅کوکتل(گوشت،مرغ،بوقلمون)
✅ژامبون تنوری
✅ژامبون مرغ دودی
✅بیکن دو رنگ
✅ژامبون گوشت و مرغ
✅ژامبون سبزیجات
?تهیه تعدادی از ادویه های تخصصی به صورت دست ساز
?آشنایی با انواع کاور و نکات مربوطه
?آشنایی وکار با دستگاه های خانگی تا صنعتی و پیشرفتی
?پخت صحیح با ابزار و وسایل کاملا ساده و خانگی برای صرفه جویی در هزینه
?مشاوره و راه اندازی کارگاههای تولیدی و معرفی به مکان های خرید ارزان و مطمئن

در کلاس سوسیس و کالباس حرفه ای آموزشگاه آشپزی وانیل تهران کلیه مواد اولیه و تجهیزات و ابزار در اختیار کارآموزان قرار میگیرد و افراد میتوانند به صورت کاملا عملی بر مباحث تدریس شده تسلط یابند.


کلاس آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای

یکی از پر طرفدارترین مباحث آموزشی این آموزشگاه کلاس آموزش سوسیس و کالباس میباشد کلاس آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای در آشپزی وانیل تهران متناسب با شرایط کارآموزان در انواع مختلف برگزار میشود و افراد میتوانند باتوجه به شرایط و نوع آموزش مورد علاقه شان یکی از روش های آموزشی را انتخاب کنند.
کلاس آموزش سوسیس و کالباس در غرب تهران ، آموزش حضوری سوسیس و کالباس در تهران ، هزینه کلاس سوسیس و کالباس ، آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای ، پکیج آموزش سوسیس و کالباس ، مدرک فنی حرفه ای سوسیس و کالباس ، آموزش سوسیس و کالباس خانگی در غرب تهران ، آموزش آنلاین سوسیس و کالباس ، آموزشگاه آشپزی فنی حرفه ای تهران ، آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای ، هزینه کلاس سوسیس و کالباس ، پکیج آموزش سوسیس و کالباس ، مدرک فنی حرفه ای سوسیس و کالباس ، آموزش سوسیس و کالباس صنعتی
بهترین آموزشگاه آشپزی در چیتگر تهران، دوره های مفیدی را برای آموزش این تکنیک به مراجعین برگزار می کند.برگزاری روش های مختلف آموزش جامع سوسیس و کالباس در آشپزی وانیل تهران بدین منظور است که افراد بتوانند بدون محدودیت های زمانی و مکانی از آموزش برترین اساتید آموزش سوسیس و کالباس بهره مند شده و برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آماده شوند.
مدرک فنی حرفه ای سوسیس و کالباس
دوره آموزش حضوری سوسیس و کالباس به شما مدرک بین المللی فنی و حرفه ای اعطا میشود در انتهای کلاس سوسیس و کالباس مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به کارآموزان اعطا میشود و افراد میتوانند از مزایا این مدرک برای ورود به بازار کار و کسب درآمد استفاده کنند.
در این دوره صفر تا صد سوسیس و کالباس بوسیله برترین اساتید ایران ( خانم حسین پور) آموزش داده میشود و شما میتوانید با شرکت در دوره از تجربه و تخصص این اساتید نهایت بهره را ببرید. بعد از آموزش گروه رفع اشکال تشکیل می شود تا شما خیالتان از بابت اینکه همه موارد را کامل یاد خواهید گرفت راحت باشد.
شما با شرکت در این دوره آموزشی میتوانید از هرآنچه برای ورود به بازار کار نیاز است بدانید را یاد بگیرید و برای کسب درآمد از مهارت های اموخته شده در این دوره بهرمند گردید. اگر شما هم تمایل دارید تا فنون و تکنیک های طرز تهیه سوسیس و کالباس خانگی و نیمه صنعتی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید، با شماره های آموزشگاه آشپزی وانیل درغرب تهران تماس بگیرید.

کلمات کلیدی :
کلاس آموزش سوسیس و کالباس در غرب تهران آموزش حضوری سوسیس و کالباس در تهران هزینه کلاس سوسیس و کالباس آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای پکیج آموزش سوسیس و کالباس مدرک فنی حرفه ای سوسیس و کالباس آموزش سوسیس و کالباس خانگی در غرب تهران آموزش آنلاین سوسیس و کالباس آموزشگاه آشپزی فنی حرفه ای تهران آموزش سوسیس و کالباس حرفه ای هزینه کلاس سوسیس و کالباس پکیج آموزش سوسیس و کالباس مدرک فنی حرفه ای سوسیس و کالباس آموزش سوسیس و کالباس صنعتی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید