مشخصات آگهی دهنده

اکادمی علمی پژوهشی شایستگان
09381718175
توافقی
1402-12-13
1401-10-12
53 بار
11360780
تهران

انجام کلیه خدمات ترجمه تخصصی در کلیه زبان های دنیا
خدمات ترجمه متون

انجام کلیه خدمات ترجمه تخصصی در کلیه زبان های دنیا

آکادمی علمی پژوهشی شایستگان این افتخار را دارد. که کلیه خدمات ترجمه در بخش خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه عمومی، متون دانشجویی، ترجمه کتاب، ترجمه کاتالوگ و بروشور، قراردادها و کلیه مکاتبات اداری و بازرگانی، ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی ISI ، ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی ISI ، ترجمه پایان نامه و ..... با بهترین و بالاترین کیفیت ممکن به شما عزیزان ارائه دهد. در موسسه آکادمی علمی پژوهشی شایستگان انجام کلیه سفارشات ترجمه تخصصی به صورت کاملا غیر حضوری و آنلاین می باشد. زبان های ترجمه عبارتند از : آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسه، ترکی، عربی، روسی، و ....
همچنین مجموعه ما جهت اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز نمونه ترجمه رایگان را قبل از شروع به کار در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن در خدمت شما دانشجویان و فرهیختگان عزیزمان قرار می دهد. مجموعه ما در زمینه اجرای کلیه خدمات ترجمه تخصصی در رشته های حقوق، پزشکی، مهندسی پزشکی، زیست شناسی،ژنتیک، برق، عمران، مدیریت، معماری و سایر رشته های دیگر آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی به شما عزیزان را دارا می باشد. و در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن کلیه سفارات ترجمه تخصصی را به شما مشتریان عزیز تحویل می دهد.
تماس از طریق واتساپ، تلگرام، از طریق شماره تماس های زیر به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل و تعطیلات رسمی امکان پذیر می باشد.
آدرس سایت:shayyestegan.com
شماره تماس های موسسه:91031846-021 و 1718175-021
کانال تلگرام: t.me/shayyestegan
آیدی تلگرام:@academyshayyestegan
آیدی اینستاگرام: academy.shayyestegan
لینک آپارات: https://www.aparat.com/academy.shayyestegan

کلمات کلیدی :
ترجمه تخصصی ترجمه دانشجویی ترجمه مقالات ISI ترجمه کتاب ترجمه پایان نامه ترجمه فوری و ارزان

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید