مشخصات آگهی دهنده

جهان صنعت
02133933878
توافقی
1403-02-29
1400-10-20
163 بار
11355670
خیابان لاله زار جنوبی،رو به روی مسجد بزرگ لاله زار، پاساژ پارس پلاک ۴

کابل HDMI ، کابلی بی رقیب در کیفیت!
موبایل تعمیرات

کابل HDMI ، کابلی بی رقیب در کیفیت!

کابل hdmi، یکی از کابل های بسیار پرکاربرد در میان جملگی کابل هاست. عبارت اچ دی ام ای (hdmi)، مخفف کلمه (High-Definition Multimedia Interface) است. این عبارت، به معنای رابط چند رسانه ایه اچ دی یا رابطی چند رسانه ای با کیفیتی بالاست. این کابل در سال (2002) طراحی گشت. سپس این کابل در سال (2003) به بازار عرضه گردید. این کابل حاصل تجمع (19) سیم در یک کابل بوده و می تواند داده ها را با سرعتی برابر (5) گیگا بایت در ثانیه، انتقال بدهد.

این کابل (19) پین دارد. پورت hdmi، توسط شرکت های (philips، panasonic و silicon image، sony و hitachi) البته به همراه مشارکت های مالی و نیز تکنولوژی این شرکت ها، تولید گشت. به همین دلیل از سال (2005) به بعد، تلویزیون های جدید با ورودی های hdmi، تولید و نیز روانه ی بازار شدند. این کابل مانند یک لوله عریض عمل کرده که حجم بالایی از اطلاعات دیجیتال را، بین دو منبع منتقل خواهد کرد. این کابل ها در نوع جدید خود، قادر بوده تا (Gbps 10 ) پهنای باند ارائه بدهند.
فروشگاه کوشا الکتریک عرضه کننده انواع تجهیزات ارتباطی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در لاله زار تهران آماده ارسال سفارشات شما مشتریان عزیز در سریعترین زمان ممکن است.
آدرس فروشگاه کوشا الکتریک : خیابان لاله زار جنوبی،رو به روی مسجد بزرگ لاله زار، پاساژ پارس پلاک ۴

کلمات کلیدی :
کابل HDMI خرید کابل HDMI قیمت کابل HDMI انواع کابل HDMI

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید