مشخصات آگهی دهنده

بتن آرپوم
09106769070
توافقی
1400-11-04
1400-08-24
12 بار
11355009
ایران - کرج فاز 4 - بلوار 520 - خ 522 غربی

بتن ریزی در هوای سرد
خدمات خدمات صنعتي

بتن ریزی در هوای سرد

بتن ریزی در هوای سرد
با کاهش دما، واکنش های گرمازا که سیمان را هیدراته کرده و آن را به بتن سخت و مقاوم تبدیل می کند، بطور قابل توجهی کند می شود. این می تواند به معنی تاخیر طولانی در پروژه ها باشد زیرا منتظر بتن ریزی هستید. علاوه بر این ، وقتی سیمان یخ می زند ، منبسط می شود و فشار مضر روی مخلوط ایجاد می کند. این می تواند بتن سخت شده نهایی را بطور قابل توجهی تضعیف کند. هنگام قرار دادن بتن در هوای سرد ، مهم است که اقدامات لازم را انجام دهید تا زمان درمان را سریعتر کرده و از اثرات مضر انجماد جلوگیری کند. مواد افزودنی ضدیخ بتن می تواند یک راه حل موثر باشد.
مواد افزودنی ضد یخ بتن چیست؟
مواد افزودنی مواد خاصی هستند که علاوه بر سیمان ، آب و سنگدانه به بتن اضافه می شوند. از آنها برای اصلاح و افزایش خواص بتن استفاده می شود. این مواد افزودنی اغلب برای اطمینان از برآوردن کیفیت بتن در شرایط موجود (به عنوان مثال هوای سرد) استفاده می شود.
اکثر مواد افزودنی ضد یخ بتن به صورت مایع آماده استفاده هستند و در کارخانه یا محل کار به بتن اضافه می شوند. برخی از مواد افزودنی مانند رنگدانه ها ، مواد منبسط کننده و کمک های پمپاژ فقط در مقادیر بسیار کم استفاده می شوند. این مواد افزودنی معمولاً با دست از ظروف از پیش اندازه گیری شده تهیه می شوند. اثربخشی مخلوط به چند عامل مختلف مانند: نوع و مقدار سیمان ، میزان آب ، زمان اختلاط ، افت ، دمای بتن و دمای محیط بستگی دارد.
دو روش برای بتن ریزی در هوای سرد وجود دارد:
1- تهیه دمای معمولی محیط برای بتن. این را می توان از طریق گرم کردن اجزای بتن یا با ایجاد محفظه های گرمایش انجام داد.
2- افزودن مواد افزودنی شیمیایی ضدیخ بتن
انواع ضدیخ بتن
ضد یخ بدون کلراید بتن
ضد یخ ملات
ضدیخ پودری
گروه صنعتی بتن آرپوم مستقر در استان البرز یکی از تولید کنندگان عمده محصولات مواد شیمیایی ساختمان و افزودنی بتن مورد استفاده در سازه های بتنی وهمچنین سازه های پیش ساخته می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://betonarpoom.ir/ مراجعه فرمایید یا با شماره های 09106769070 , 02633507610 تماس حاصل فرمایید.
آدرس ایمیل گروه صنعتی بتن آرپوم: info{at}betonarpoom.ir

کلمات کلیدی :
بتن ریزی در هوای سرد انواع ضدیخ بتن گروه صنعتی بتن آرپوم

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید