مشخصات آگهی دهنده

انتخاب شرکت طراحی سایت با قیمت مناسب
22083926 - 22085386 - 22082258
توافقی
1397-01-31
1397-02-30
389 بار
11331696
تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7

انتخاب شرکت طراحی سایت با قیمت مناسب
کامپیوتر طراحي WEB

انتخاب شرکت طراحی سایت با قیمت مناسب

ظاهر خوب همیشه مهمترین ویژگی نیست:
اکثر طراحان وب بر روی عناصری چون گرافیک متمرکز می­شوند که تنها پوسته ای زیبا برای سایت شما می­سازد. اما، کلیدِ داشتن یک وب سایت کارآمد فقط به اتفاقاتی بستگی دارد که در پشت صحنه­ی آن رخ می­دهد. در نظر داشته باشید که جذب مشتری یکی از اهداف تجاری است اما هدف اصلی از راه­اندازی درست وب سایت با ظاهری فریبنده، ایجاد حس رضایت و خرسندی در مشتری هنگام بازدید از آن می­باشد. تنها اشخاصی می­توانند این هدف را برای شما تحقق بخشند که از هر نظر در کار خود خبره و مهمتر از آن همراه پیشرفت سریع تکنولوژی در این عرصه، دانش خود را همپا سازند.

عبارت کلیدی "بهینه سازی موتور جستجو" یا SEO را بخاطر بسپارید:
"بیهنه سازی موتور جستجو" (SEO) اصطلاحی کلیدی می­باشد. یک وب سایت بدون داشتن این خصوصیت مجموعه ای از عکس­ها و تصاویر زیبا خواهد بود همچون اتومبیلی که در آن از موتور خبری نباشد. پس اینجاست که اهمیت صحیح انتخاب شرکت طراحی وب خود را کم­کم نمایان می­سازد.
کار SEO یا بیهنه سازی موتور جستجو این است که در هنگام جستجوی آنلاین به وسیله­ی کلمه سایت شما را در لیست سرچ نمایان سازد. (توجه داشته باشید که تبلیغات گوگلی از این قضیه مستثنی می­باشند و علاوه بر آن هزینه نیز دارند.)
همان طور که قبلاً اشاره کردیم دنیای بازاریابی اینترنتی هر روز در حال تغییر و پیشرفت است، پس باید در آن حضور فعال داشته باشید تا پیروز میدان شوید. به همین دلیل وب سایت شما باید توانایی همراهی با این موج سریع را داشته باشد، مرتب ارتقا یابد و به شما اطمینان دهد که در اولین جستجو در سطوح اول قرار خواهید گرفت.
از ویژگی های طراحی خوب سایت می توان به افزایش ترافیک و بهبود رتبه سایت اشاره نمود. اما مهم تر از این ها، دسترسی راحت و آسان مشتری بلقوه در اولین جستجو به سایت شما است که نشان گر کارکرد صحیح سایت می باشد.

تماس با ما:
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
http://sitedar.com/

کلمات کلیدی :
سئو

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید