مشخصات آگهی دهنده

CalibrationAnaesthesiaServiceManIran
09121266429
توافقی
1397-01-29
1397-02-28
581 بار
11319262
خیابان نصر خیا بان ششم پلاک 1

CalibrationAnaesthesiaServiceManIran
خدمات خدمات پزشکی

CalibrationAnaesthesiaServiceManIran

Expert Of Technical Medical Affairs Of ANAESTHESIA Calibration
Do you trust the percentage out put from your Anesthesia Vaporizer after years
The Calibration is Recommend.?!
Hossain Naraghi Tehran 09121266429 [email protected]
نام دستگاه: دستگاه بیهوشی و ونتیلاتور (ventilator)

کاربرد دستگاه: بیهوشی عبارت است از فقدان کامل حس درد . اصولاً اعما ل جراحی مستلزم بیهوشی یا بی حسی بیمار است که بدون آن عمل جراحی برای بیمار تحمل ناپذیر است . معمولاً داروهای بیهوشی ارتباط مخصوص به سیستم عصبی داشته و باعث میشود بیمار احساس درد نکند . این بی حسی یا عمومی است یعنی مریض به کلی به خواب عمیق فرو رفته و به هیچ نوع تحریک خارجی جواب نمی دهد و یا اینکه بوسیله تزریق داروهای بخصوص ، فقط در محلی که باید عمل جراحی آن انجام گیرد احساس درد از بین می رود. داروهای بیهوشی عمومی به صورت گاز هستند مثل سیکلوپروپان که ماده ای قابل اشتعال منفجرکننده است ویا به صورت بخار مثل اتر و هالوتان میباشند.

مشخصات : معمولا" یک دستگاه بیهوشی دارای قسمتهای عمده زیر است:
1 : yokes محلی است که سیلندر یا لوله کشی گاز به آن وصل میشود .
2 : کم کننده فشار :عبارت از قسمتی که فشار شدید گاز را کاهش داده و با فشار ثابت به دستگاه میفرستد.
3 : دریچه کنترل گاز control-valve که توسط فلومترهائی که بیشتر از نوع روتامتر میباشند حجم گاز را به طور دقیق کنترل میکند . جریان تمام گازها به یک شاهراه منتهی شده و با هم مخلوط میشوند.
4 : تبخیر کننده یا vaporizer ( بخار ): مخلوط گازها از سطح تبخیر کننده های مایعات هوشبر عبور داده می شود که این تبخیر کننده ها ازانواع مختلف می باشند ( طبق فرضیه آواگادرو که حجم های مساوی گازها در دما و فشار یکسان محتوی تعداد مولکولهای مساوی است).
5 : مخلوط گازها و داروهای هوشبر : یا توسط تقسیم نیمه باز به بیمار میرسد . یا اینکه به مدار بسته دورانی وصل می شود که خود توسط دو لوله خرطومی دو دریچه یکی برای دم و دیگری برای بازدم است و یک ظرف سدولایم که به صورت دانه های صورتی رنگ است که در ظرف های مخصوص ریخته میشود و به ماشین بیهوشی متصل است و خاصیت جذب CO2 را که از هوای بازدمی بیمار میرسد را دارد .
6 : قسمت صورت که ماسک به آن متصل می شود.

کلمات کلیدی :
anasthesia vaprizer Drager naraghi medical

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید