مشخصات آگهی دهنده

ویزای دانشجویی انگلستان: تحصیل در انگلستان
( 0098-21 ) 88063423 - ( 0098-21 ) تلفن: 88063
توافقی
1397-01-28
1397-02-27
710 بار
11312295
438 یوسف اباد، واحد 305، تهران

ویزای دانشجویی انگلستان: تحصیل در انگلستان
خدمات مشاوره

ویزای دانشجویی انگلستان: تحصیل در انگلستان


تحصیل کردن در کشور انگلستان برای بسیاری از افراد قابل توجه و با اهمیت است، چرا که دانشگاه های کشور انگلستان در زمره با کیفیت ترین دانشگاه های جهان قرار دارند و با تحصیل در یکی از دانشگاه های انگلستان فرد می تواند به بهترین ها دست پیدا کند.کشور انگلستان با در اختیار قرار دادن تسهیلات ویژه ای به دانشجویان و فارغ التحصیلان این کشورخصوصا برای کسانی که مدرک فوق لیسانس و دکترا اخذ نمایند زمینه ی اخذ اقامت انگلستان را  پس از دوره تحصیلیشان فراهم آورده است. وکلای پایه یک موسسه رهنمود شما را در زمینه اخذ اقامت دائم انگلستان یاری می رسانند..
اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان تقریبا 4 تا 5 ماه زمان می برد و در تمامی شهرهای انگلستان امکان ادامه تحصیل برای شما فراهم است. جهت تحصیل در انگلستان، دانش آموزان زیر 17 سال احتیاجی به مدرک زبان انگلیسی ندارند. نمره زبان IELTS برای ورود به دانشگاهای انگلستان اجباری است و در مقطع لیسانس 6، فوق 6.5 و دکترا 7 مورذ نیاز است.
نوع اول ویزای تحصیلی انگلستان جهت یکی از دوره های کوتاه مدت  که از یک هفته و بیشتر از آن شکل می گیرد و Student Visitor Visa نامیده می شود.دقت کنید که شانس این ویزاها بسیار کم است و ریسک بالایی دارد.
نوع دوم ویزای تحصیلی انگلستان که فرایند بسیار مطمئن تری دارد ویزای Tier 4  می باشد که همه ی دوره های بیشتر از 6 ماه شامل دوره لیسانس، فوق لیسانس و دکترا و  مقاطع  دبیرستان را شامل میشود.
مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای پذیرش متقاضیان تحصیل در انگلستان
، IELTS** داشتن مدرک
 مدرک تحصیلی 4 سال گذشته متقاضی ترجمه و اصل، **
** کپی پاسپورت و یک قطعه عکس ،
** دو عدد توصیه نامه روی سربرگ دانشگاه  به زبان انگلیسی(برای پذیرش لیسانس و فوق لیسانس)
**سابقه کاری روی سربرگ به زبان انگلیسی(برای پذیرش لیسانس و فوق لیسانس)
** هدفنامه به زبان انگلیسی (برای پذیرش لیسانس و فوق لیسانس)
مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای توریستی انگلستان
 ) ** ترجمه رسمي و اصل مدارك ملكي (سند ملكي،اجاره نامه
** ترجمه رسمي و اصل مدارك بانكي (پرينت 6 ماھه)
** حساب بانكي جاري و سپرده
** ترجمه رسمي و اصل مدارك شغلي ( گواھي اشتغال به كار، حكم بازنشستگي ، فیش حقوقي)
مدارك از طرف انگلستان:
**دعوتنامه به ھمراه كپي پاسپورت دعوت كننده، مدارك شغلي ، گواھي اشتغال به كار و در آمد، فیش حقوقي، پرينت حساب بانكي،اجاره نامه يا سند مالكیت ملك محل سكونت در انگلستان.آخرين برگ مالیات پرداختي به دولت انگلستان،چند عدد قبوض پرداختي(برق،گاز...)، دو قطعه عکس جدید زمینه سفید ، فرم اينترنتي درخواست ويزا و برگه ي تايیديه.يك نسخه كپي از تمامي مدارك بالا براي روز نوبت در سفارت لازم میباشد.
چنانچه تمایل دارید در مورد ویزای دانشجویی و یا توریستی  انگلستان اطلاعاتی کسب نمایید، حتما از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید تا در دریافت ویرا موفق شوید.خواهشمند است که شما نیز دوستان و عزیزان خود را راهنمایی کنید تا بدون مشورت با ما مطلقا برای اخذ ویزای انگلستان (دیداری،توریستی، دانشجویی، نامزدی و سرمایه گذاری ) اقدام نکنند. مشاوره ما کاملا رایگان و هیچ وجهی قبل از اخذ ویزا از موکلین دریافت نمی گردد و در تمام مراحل دریافت ویزا همراه و همگام شماخواهیم بود.
دکتر محسن نظریان
رییس موسسه
( 0098-21 ) 88063423 - ( 0098-21 ) تلفن: 88063433
http://www.ukvisa.ir [email protected]
موسسه رهنمودعلم
International Institute for Scientific Cooperation
دارای مجوز رسمی مشاوره ویزای انگلستان از وزارت علوم و بهداشت ایران، شماره مجوز: 15165
(UCAS)دفتر رسمی سازمان سنجش انگلستان در ایران
(British Council Accredited Agent) عضو رسمی شورای فرهنگی بریتانیا
عضو رسمی کانون وکلای مهاجرت بین الملل

کلمات کلیدی :
انگلیس هزینه تحصیل در انگلیس هزینه زندگی در انگلیس اخذ انواع ویزای انگلیس اخذ ویزای توریستی انگلیس اخذ ویزای تحصیلی انگلیس کالج زبان انگلیس انگلستان شرایط اخذ ویزای دانشجویی انگلیس مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان معرفی کالج های زبان انگلیس مشاوره تحصیلی رایگان اخذ ویزای توریستی انگلستان دبیرستان در انگلستان ویزای کالج زبان انگلستان ادامه تحصیل در انگلستان اخذ تضمینی ویزای انگلستان انواع ویزای انگلستان مدارک لازم جهت اخذ ویزای انگلستان پذیرش تضمینی و ویزای تضمینی انگلستان مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی انگلستان در لندن مدارس موسسات و کالج های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان EF دوره های آموزش زبان انگلیسی دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان ویزای تحصیلی برای تحصیل در انگلستان تحصیل در انگلیس با بهترین شرایط و تضمین

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید