مشخصات آگهی دهنده

کارشناسی ارشد منابع کارشناسی ارشد کارگردانی منابع ارش
09121970627
توافقی
1397-01-23
1397-02-22
1019 بار
11311383
تهران

کارشناسی ارشد منابع کارشناسی ارشد کارگردانی منابع ارشد کارگردانی منابع ارشد سینم
آموزش كنكور

کارشناسی ارشد منابع کارشناسی ارشد کارگردانی منابع ارشد کارگردانی منابع ارشد سینم

کارگردانی والاترین هنر کل اعصار از لحاظ درجه تاثیر گذاری است. در جوامع پیشرفته هنرمندان از بالاترین درجه شان اجتماعی برخوردار و کارگردانان بیشترین منزلت را در میان هنرمندان دارند. اینان کسانی هستند که حتی شیوه نوشیدن یک لیوان آب و پوشیدن و راه رفتنشان برای همگان مهم وبرای اکثریت الگو ست.
قبولی در آزمون کارشناسی ارشد کارگردانی ادبیات نمایشی و سینما و بازیگری.
برای ششمین سال پیاپی امسال نیز جزوات بروز شده برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد را تدارک دیده ایم با برنامه ای گسترده و اختصاص ساعات ویژه برای مشاوره رایگان تلفنی
ویژگیهای برنامه کنکور امسال :
توسعه و بروز رسانی و جدیدترین متد ها و برنامه ها برای مطالعه و دقیق ترین منابع است.
سال گذشته 80 درصد سوالات کارگردانی و 85 درصد سوالات تستهای دانستنی‌های تخصصی، تاریخی و بینشی در هنر نمایش در این جزوات پیش بینی شده بود که بالاترین درجه تشخیص درست منابع محسوب می شود.
لازم به ذکر است که کمتر کسی درصدی بالای هفتاد در کنکور کسب می کند و به عنوان مثال سال 1391 بالاترین درصد رتبه یک 50 درصد در درس کارگردانی بود.
هر سال سازمان سنجش بیست درصد منابع را بدون اعلام قبلی تغییر می دهد و هشتاد درصد سوالات از همان منابعی طرح می شوند که سالهای قبل منبع طرح سوال بوده اند. بنا بر این این مهم است که داوطلبان منابعی را انتخاب کنند که هر سال به روز شده و هوشیارانه تغییرات آزمونها و منابع را دنبال کنند.
وهاب نوری : مولف جزوه های کنکور کارشناسی ارشد کد رشته 1357 با شش سال سابقه موفق تماس 09121970627-09371170627-
مهم است که مولف جزوه های کنکور خود در آن کنکور شرکت کرده و تنها در همان رشته فعالیت کند.

کلمات کلیدی :
کارشناسی ارشد منابع کارشناسی ارشد کارگردانی منابع ارشد کارگردانی منابع ارشد سینما منابع کارشناسی ارشد بازیگری منابع کنکور کارشناسی ارشد بازیگری منابع ارشد کارگردانی سینما منابع ادبیات نمایشی ارشد منابع ارشد ادبیات نمایشی منابع ارشد بازیگری

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید