مشخصات آگهی دهنده

فروش لوازم یکبار مصرف پزشکی
02133927760-02133990495
توافقی
1403-03-01
1403-03-31
3423 بار
11301203
تهران – میدان امام خمینی تقاطع باب همایون و صوراسرافیل سرای همایون طبقه دوم پلاک 81

فروش لارنژیال ماسک سیلیکونی و pvc_ سهند تجهیز نوین
لوازم تجهیزات پزشکی

فروش لارنژیال ماسک سیلیکونی و pvc_ سهند تجهیز نوین

سهند تجهیز نوین.
واردات ، تهیه و توزیع کلیه لوازم یکبار مصرف پزشکی و بیمارستانی.

فروش ماسک لارنژیال سایز ۱: اطفال تا ۵ کیلوگرم.
فروش ماسک لارنژیال سایز ۲: خردسالان ۱۰ تا ۲۰ کیلوگرم.
فروش ماسک لارنژیال سایز ۳: کودکان ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم.
فروش ماسک لارنژیال سایز ۴: بزرگسالان ۵۰ تا ۷۰ کیلوگرم.
فروش ماسک لارنژیال سایز ۵: بزرگسالان ۷۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم.

*لارنژیال ماسک سیلیکونی (laryngeal mask airway) یا به اختصار LMA که تحت عنوان ماسک حنجره نیز شناخته می شود، یک دستگاه پزشکی است که راه هوایی بیمار را در طول بیهوشی باز نگه می دارد. این ماسک درواقع نوعی دستگاه راه هوایی supraglottic سوپراگلوت است.

*ماسک حنجره ازیک لوله راه هوایی تشکیل شده است که به یک ماسک بیضوی با کاف متصل است. این ماسک از طریق دهان بیمار درون نای قرار داده می شود (بر خلاف لوله های تراشه که از طریق گلوت وارد می شوند) و اجازه می دهد یک راه هوایی ایمن ایجاد شده و توسط ارائه دهنده خدمات بهداشتی مدیریت شود.

*این دستگاه ها بیشتر توسط متخصصین بیهوشی برای انتقال اکسیژن یا سایر گاز های بیهوشی به ریه های بیمار در حین جراحی در اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه همچنین در محیط های پیش بیمارستانی نظیر اورژانس و یا مراکز فوریت های پزشکی و … توسط امدادگران و تکنسین های فوریت های پزشکی برای بیماران بیهوش استفاده می شود.

*ماسک حنجره توسط یک متخصص بیهوشی انگلیسی در اوایل دهه ۱۹۸۰ اختراع شد و در دسامبر ۱۹۸۷ اولین ماسک حنجره تجاری در انگلستان در دسترس قرار گرفت. ماسک حنجره امروزه به طور گسترده ای در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و انواع ماسک های حنجره تخصصی در کشور های مختلف وجود دارد.

*ماسک حنجره شامل یک لوله راه هوایی است که به همراه یک کاف به ماسک بیضوی شکل آن متصل می شود. کاف می تواند از نوع متورم باشد (پس از جایگذاری در نای با استفاده از یک سرنگ هوا پر شود)، یا خودبند ( به صورت خود به خودی پر شود) باشد. هنگامی که ماسک به درستی وارد شد و کاف در صورت لزوم باد شد.

* قیمت ماسک لارنژیال سیلیکونی با توجه به کیفیت بالای این تجهیزات پزشکی سیلیکونی در باز کردن راه هوایی و نجات جان بیماران، مناسب و مقرون به صرفه است.


سهند تجهیز نوین :02133990495 -02133927760

کلمات کلیدی :
فروش پودر شارکول فروش لارنژیال ماسک خرید لارنژیال ماسک pvc فروش ماسک بیهوشی فروش درجه تب دهانی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید