مشخصات آگهی دهنده

فروش قالب های فوم لس
02532940492
توافقی
1402-07-16
1403-05-19
3301 بار
11295564
بلوار امین، 20 متری گلستان، کوچه 27، پلاک 8

فروش قالب های فوم لس
بازار کار انجام پیمانكاری

فروش قالب های فوم لس

سقف بدون فوم و بدون یونولیت سقفی
در این روش قالب ماندگار یونولیت یا فوم پلی استایرن حذف می شود و قالب غیرماندگار در روی تیرچه های فلزی و یا بتنی نصب می گردد و پس از بتن ریزی از سقف خارج شده و در طبقات و یا پروژه های دیگر به دفعات استفاده می شود. در این روش معایب استفاده از یونولیت کلا مرتفع می گردد و محاسن را برای سازه شما به ارمغان می آورد که می توان به خطرات ناشی از آتش سوزی وافزایش جان موثر تیرچه و عدم انتقال صوت به طبقات و ... اشاره نمود و در یک کلمه بار مالی مضاعفی را به پروژه شما تحمیل نخواهد کرد و برعکس هزینه ها را بطور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد داد.

جهت ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور به فروشگاه اینترنتی شرکت مه میل سازه به نشانی https://mahmilsazeh.ir/foamless/ مراجعه فرمایید.

کانال رسمی شرکت mahmilsazeh@
تماس با مدیریت شرکت @alitabatabai01

کلمات کلیدی :
سقف فوم لس روش فوم لس قالب جایگزین یونولیت قالب جایگزین فوم اجاره قالب سقفی فروش قالب سقفی سقف بدون یونولیت سقف بدون فوم پلی استایرن حذف یونولیت از سقف حذف فوم پلی استایرن از سقف حذف فوم از سقف حذف بلوک سفالی از سقف حذف بلوک سیمانی از سقف قالب غیر ماندگار سقف حذف پلی استایرن از سقف حذف یونولیت در تیرچه بتنی حذف یونولیت در تیرچه فلزی سقف عایق صدا سقف با کیفیت

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید